W meczu 25. kolejki IV ligi Zawisza Bydgoszcz pokonał Kujawiankę Izbica Kujawska 3:0 i umocnił się na pozycji lidera tabeli.

Po pierwszej niemrawej połowie meczu Zawiszy z piątą w tabeli Kujawianką, w drugiej odsłonie meczu bydgoszczanie od pierwszego gwizdka ruszyli do zdecydowanego ataku. Już w trzeciej minucie po wznowieniu gry powodzenie przyniosła szybko rozegrana kontra. Akcję zakończył celnym strzałem do siatki bramki rywali Oskar Fürst.

Drugą bramkę w efektowny sposób strzelił w 65 min. Korneliusz Sochań. Dziwulskiego zaskoczył mocny strzał bydgoskiego obrońcy. Wynik spotkania ustalił, po przebojowej akcji w 75 min.,  Jay Jaskólski.

Zawisza umocnił się na pozycji lidera tabeli (56 pkt.), wyprzedzając Chemika Bydgoszcz (50 pkt.), który rozegrał jeden mecz więcej i Włocłavię Włocławek (49 pkt.).

Zawisza Bydgoszcz - Kujawianka Izbica Kujawska 3:0 (0:0)

Zawisza: Michał Oczkowski - Jastrzembski, Maciejewski, Sochań, Żylski (78' Witczak) Żyliński (46' Jaskólski), Brzeziński (64' Piekuś), Prejs (78' Zniszczoł), Witucki (46' Fürst), Mateusz Oczkowski, Kozłowski

Kujawianka: Dziwulski - Tabaka (83' Wiliński), Mielczarek (72' Jóźwicki), Witczak (61' Żuławski), Antas, Andrzejewski, Trzepacz B. Grube (86' Chojnacki), Ł. Grube, Figura, Rojewski