W meczu  3. kolejki ligi okręgowej  Zawisza po raz trzeci z rzędu wygrał na wyjeździe. W Radominie pokonał Sokoła 2:1.

Sokół Radomin dwa pierwsze mecze przeszedł jak burza. Rozgromił 9:0 Iskrę Ciechocin (drużyna już zrezygnowała z udziału w rozgrywkach) i 3:0 pokonał Promień Kowalewo Pomorskie (Zawisza wygrał w 1. kolejce z Promieniem w Kowalewie 1:0).

W meczu na szczycie ligi okręgowej Zawisza wypadł znakomicie. Po pierwszej wyrównanej i bezbramkowej połowie w drugiej, bydgoszczanie zagrali skutecznie. Po kwadransie gry pierwszą bramkę dla Zawiszy zdobył Paweł Kanik po indywidualnej przebojowej akcji. Na 2:0 podwyższył Patryk Kozłowski. Na kilka minut przed końcem spotkania bramkę dla Sokoła zdobył Paweł Jachowski.

Zawisza notuje bardzo dobry początek gry w "okręgówce" - trzy mecze na wyjeździe i zdobywa komplet 9 punktów. Za tydzień, 1 września, podejmie jako gospodarz Gryfa Sicienko. Mecz rozegrany zostanie jeszcze  w Potulicach.

Sokół Radomin - Zawisza Bydgoszcz 1:2 (0:0)