Do przerwy Zawisza miał przewagę w polu i wykorzystał trzy sytuacje do strzelenia bramki. W 20 min. po dośrodkowaniu Patryka Szymańskiego z rzutu rożnego piłkę w siatce głową umieścił Nikodem Kasperczak. W 42 min. było 2:0 po dobitce Wojciecha Ruczyńskiego, gdy piłka odbiła się od poprzeczki po strzale Przemysława Marchwanta. Nie minęła minuta i było 3:0. Jarosław Lewandowski zagrał wzdłuż pola karnego, a Nikodem Kasperczak zdobył swoją drugą bramkę.

W drugiej połowie Zawisza odpuścił, a już w 51 min. Victoria zdobyła honorowego gola.

Victoria Kołaczkowo ? Zawisza Bydgoszcz 1:3 (0:3)

• 0:1 Nikodem Kasperczak (20 min.)
  • 0:2 Wojciech Ruczyński (42 min.)
  • 0:3 Nikodem Kasperczak (43 min.)
  • 1:3 Krystian Bojas (51 min.)

Zawisza: Marcin Niwiński (60’ Bartłomiej Dobersztyn) ? Jarosław Lewandowski (75’ Oskar Ziemba), Bartosz Stoppel, Sebastian Każuro, Patryk Szymański ? Adam Wiśniewski, Nikodem Kasperczak, Sergiusz Kot, Przemysław Marchwant (70’ Ernest Szumla), Patryk Kuczawski (81’ Krzysztof Topoliński) ? Wojciech Ruczyński