W 13. kolejce IV ligi Zawisza  pokonał Wdę Świecie 3:1, a Chemik Moderator zremisował z Kujawianką Izbica Kujawska 3:3.

W 6 min. meczu po niefortunnym zderzeniu się z piłką do własnej bramki piłkę skierował Jakub Witucki. Na szczęście, kolejne gole były autorstwa gospodarzy. W 23 min. wyrównał Adrian Brzeziński, który wykorzystał dośrodkowanie Jaskólskiego. Jeszcze przed przerwą Zawisza objął prowadzenie. Korneliuszowi Sochaniowi piłkę do strzału ponownie wystawił Jaskólski.

Wynik meczu na 3:1 ustalił w ostatniej minucie meczu Rafał Piekuś, a hat-trick w wystawianiu piłki do zdobycia gola zanotował Jaskólski.

Po zwycięstwie Zawisza utrzymał drugą pozycję w tabeli (29 pkt.). Liderem jest Włocławia Włocławek (31 pkt.), która dzisiaj w Łochowie pokonała Sportis 2:0.

Zawisza Bydgoszcz  - Wda Świecie 3:1 (2:1)

Bramki: Adrian Brzeziński (23), Korneliusz Sochań (44), Rafał Piekuś (90) - Jakub Witucki (6 - samobójcza).

Zawisza: Oczkowski - Deresiewicz (46' Mateusz Oczkowski), Witucki, Stoppel, Zniszczoł (82' Cielasiński) - Mielcarek, Sochań - Prejs (70' Żyliński), Jaskólski, Brzeziński (80' Piekuś) - Żylski.

W drugim IV-ligowym meczu w Bydgoszczy Chemik Moderator choć przegrywał 1:3, zremisował z Kujawianką Izbica Kujawska. Chemicy z dorobkiem 21 punktów zajmują 6. miejsce w tabeli.

Chemik Moderator Bydgoszcz - Kujawianka Izbica Kujawska 3:3 (1:2)

Bramki: Maciej Kot (16'), Patryk Perliński (63'), Szymon Maziarz (71') - Mateusz Poczwardowski (7'), Oleg Tabaka (32'), Łukasz Grube (53')