W meczu 13. kolejki ligi okręgowej Zawisza przegrał w Pruszczu ze Startem 1:2. Zawisza utrzymał 4-punktową przewagę nad Mustangiem w tabeli.

W pierwszej połowie mecz był wyrównany, a w samej jej końcówce bydgoszczanom dopisało szczęście. Zawisza zdobył bramkę w ostatniej minucie przed przerwą. Deresiewicz wykonywał rzut wolny. Uderzona przez niego piłka odbiła się od obrońcy i wpadła do siatki obok zdezorientowanego Skowrońskiego.

Druga połowa należała do gospodarzy. Już p5 minut po wznowieniu gry Czarnowski dopadł do piłki wypuszczonej przez  Niwińskiego po rzucie rożnym i wpakował ją do bramki.  Zwycięską bramkę gospodarze zdobył w 78 min. Burkiewicz.

W innym meczu, drugi w tabeli Mustang Ostaszewo przegrał na wyjeździe 1:0 z Naprzodem Jabłonowo Pomorskie i Zawisza utrzymał przewagę 4 punktów na prowadzeniu w tabeli. Zawisza ma 30, a Start i Mustang po 26 punktów.

Start Pruszcz - Zawisza Bydgoszcz 2:1 (0:1)

Start: Skowroński - Nawrocki, Kaniecki (59' Żurek), Kołodziej, Manikowski, Czarnowski, Środa, Chabowski, Błaszczak (74' Burkiewicz), Kasica, Krukowski.

Zawisza: Niwiński - Cielasiński (84' Stoppel), Urtnowski, Witucki, Bąk - Ignatowski (71' Zniszczoł), Wiśniewski, Deresiewicz, Kanik (84' Wesołek), Brzeziński - Straszewski (62' Ruczyński).