W meczu 7. kolejki IV ligi piłkarze Zawiszy przegrali na wyjeździe z Liderem Włocławek 0:2.

Piłkarze Zawiszy po trzech zwycięstwach z rzędu doznali porażki w wyjazdowym meczu we Włocławku z Liderem. Pierwszą bramkę stracili po kwadransie gry po niefortunnym wybiciu piłki przez Stypczyńskiego. Z prezentu bramkarza Zawiszy skorzystał obrońca gospodarzy Dyszy, kierując piłkę do bramki.

W drugiej połowie wynik spotkania na 2:0 na 10 minut przed jego zakończeniem ustalił Klepacz. Po rzucie rożnym wbiegł w pole karne i strzałem głową nie dał szans Stypczyńskiemu na obronę.

Za tydzień, w sobotę, 21 września o godz. 16:00 Zawisza zmierzy się na boisku przy Sielskiej z Włocłavią Włocławek.

Lider Włocławek - Zawisza Bydgoszcz 2:0 (1:0)

Zawisza: Stypczyński - Bąk, Cielasiński, Żurowski, Wiśniewski (61' Sochań), Żyliński, Brzeziński, Prejs (46' Kozłowski), Witucki (75' Ruczyński), Stoppel, Straszewski (61' Oczkowski).