W meczu 22. kolejki ligi okręgowej Zawisza Bydgoszcz rozgromił Unię Wąbrzeźno 7:0.

Ostre strzelanie urządzili sobie piłkarze Zawiszy w meczu z Unią. Mecz powinien być rozegrany w Wąbrzeźnie, ale na prośbę Unii odbył się na stadionie przy Sielskiej.

Pierwsza bramka dla bydgoszczan była bardzo efektowna. Jarząbek przymierzył z linii pola karnego i trafił w okienko bramki Grodzickiego. Tuż przed przerwą wynik podwyższył Straszewski.

W drugiej połowie to już była kanonada. Na 3:0 strzelił Straszewski. Dwie kolejne bramki padły po rzutach karnych. Ich autorami byli Witucki i Straszewski. W 70 min. solową akcję przeprowadził  Urtnowski, po której podwyższył wynik na 6:0. Wynik meczu na 7:0 ustalił Zniszczoł. Po jego strzale piłka odbiła się od zawodnika Unii i wpadła do bramki Adamczyka, który wcześniej zmienił Grodzickiego.

Kolejny mecz bydgoszczanie rozegrają w Serocku. 4 maja o godzinie 16:00 zmierzą się z Pomorzaninem.

Unia Wąbrzeźno  - Zawisza Bydgoszcz 0:7 (0:2)

Unia: Grodzicki (77' Adamczyk) - Ciechacki, Kamycki, Drapiewski, Sajda (75' Kosiński), Gołąb, Hancyk, Leis, P. Marszałek, S. Marszałek, Niemyt.

Zawisza: Stypczyński - Cielasiński, Witucki, Stoppel, Jarząbek - Prejs, Wiśniewski, Żurowski, Urtnowski, Kozłowski (77' Ignatowski) - Straszewski (77' Ziemba).