W meczu piłkarskiej B klasy Zawisza Bydgoszcz wysoko wygrał z Zorzą Ślesin i jest liderem tabeli.

Przez pół godziny piłkarzom Zorzy udawało się utrzymywać wynik bezbramkowy. Worek bramek rozwiązał w 30 minucie  Adrian Brzeziński. Sześć minut później wynik podwyższył Paweł Kanik. Prowadzenie do przerwy na 3:0 ustalił Nikodem Kasperczak.

Po przerwie honorowe trafienie z rzutu karnego uzyskał dla Zorzy Paweł Barański. Potem zdobywanie goli dla Zawiszy w 63 min. rozpoczął Wojciech Ruczyński, a zakończył na minutę przed końcem meczu Bartosz Bąk. W międzyczasie dwie bramki zdobyli:Paweł Kanik i Bartosz Bąk.

Po zwycięstwie Zawisza umocnił się na prowadzeniu w tabeli i jest coraz bliżej awansu do A klasy.

Zawisza Bydgoszcz - Zorza Ślesin 7:1 (3:0)

Zawisza: Jan Stypczyński - Michał Setlak, Cezary Kiełpiński, Patryk Błażejewicz, Bartosz Bąk - Adrian Brzeziński (Patryk Szymański), Sergiusz Kot, Adam Wiśniewski (Maciej Nowacki), Paweł Kanik (Damian Nowak) - Nikodem Kasperczak - Patryk Bereza (Wojciech Ruczyński)