W pierwszej połowie przeważał Zawisza, ale bydgoskim napastnikom brakowało dokładności i skuteczności. Aktywni pod bramką gości byli Wójcicki, Vasconcelos i Luis Carlos. Sztuczna murawa była lekko zaśnieżona, przez to śliska i na dodatek twarda. Tuż przed przerwą dokładne podanie Carlosa na bramkę zamienił Vasconcelos.

W drugiej połowie oglądaliśmy więcej bramek. Po 20 minutach gry padła bramka wyrównująca. Uderzenie Drygasa 10 minut później dało Zawiszy ponownie prowadzenie, a na 3:1 po szybkiej akcji wyprowadził niebiesko-czarnych Sochań. Tuż przed końcowym gwizdkiem goście strzelili drugą bramkę.

Zawisza – Olimpia Elbląg 3:2 (1:0)

Zawisza wybiegł na boisko w składzie: Witan ? Strąk, Skrzyński, Ciechanowski, Petasz ? Drygas, Dudek, Carlos, Wójcicki ? Vasconcelos, Geworgian. Jako zmiennicy w drugiej połowie zagrali: Ziajka, Hermes, Sochań i Markowski, Kamiński i Sosnowski.