Piłkarze Zawiszy pokonali w Potulicach Falę Świekatowo 2:1 i ponownie są pierwsi w tabeli A klasy.

Zawisza w pierwszej połowie meczu stwarzał więcej okazji do strzelenia bramki. Gole padły w ostatnich minutach pierwszej odsłony. W 39 min. bydgoszczanie przeprowadzili szybką akcję prawym skrzydłem. W pole karne dośrodkował piłkę Ruczyński, a Brzeziński w tempo i celnie wpakował ją do bramki. Fala walczyła jednak do końca i w ostatniej minucie spotkania przed przerwą Schroeder doprowadził strzałem głową do remisu, nie marnując precyzyjnego dośrodkowania z wolnego Żakiewicza.

W drugiej połowie Zawisza od początku dążył do zdobycia bramki. Zrealizował to pięknym strzałem pod poprzeczkę Nowicki. Araśkiewicz był bezradny wobec precyzyjnego uderzenia w 66 min. zza pola karnego. Emocje w meczu były do końca, bo Zawisza dwukrotnie mógł podwyższyć wynik, a Fala w samej końcówce dążyła do wyrównania.

Po zwycięstwie Zawisza ponownie lideruje w tabeli i ma nad drugą Falą 2 punkty przewagi (24-22).

Zawisza Bydgoszcz - Fala Świekatowo 2:1 (1:1)

Zawisza: Niwiński - Szymański (46' Nowicki), Stoppel, Detmer, Bąk, Brzeziński, Błażejewicz, Wiśniewski, Cielasiński, Ruczyński, Kanik (90' Kot).

Fala: Araśkiewicz - Zadworny, Schroeder, Majer, Szczukowski, Chojnacki, Molus, Michał Kwasigroch, Maciej Kwasigroch, Żakiewicz (46' Kotlęga), Lonser.