W meczu 14. kolejki IV ligi Zawisza pokonał Noteciankę Pakość 5:2.

Piłkarze Zawiszy byli faworytem spotkania z Notecianką i nie zawiedli. Pierwszą bramkę dla gospodarzy zdobył w 26 min. Michał Żurowski. Jeszcze w pierwszej połowie, "bramkę do szatni", z rzutu wolnego strzelił Mateusz Oczkowski.

W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił. Na 3:0 podwyższył w 51 min. Żurowski, a w 67 min. czwartą bramkę dla gospodarzy zdobył Patryk Kozłowski. W 71 min. rozmiary porażki Notecianki zmniejszył Arkadiusz Makowiecki. W 83 min., zaraz po wejściu na boisku, po zmianie na Żylińskim prowadzenie podwyższył Wojciech Ruczyński. Goście w doliczonym czasie gry drugą bramkę uzyskali po rzucie karnym, egzekwowanym przez Strzesaka.

Za tydzień, 9 listopada, w kolejnym ligowym meczu Zawisza zmierzy się w Chełmży z Legią.

Zawisza - Notecianka 5:2 (4:0)

Zawisza: Michał Oczkowski - Cielasiński, Witucki, Żurowski, Mateusz Oczkowski - Sochań, Wiśniewski - Brzeziński, Piekuś, Kozłowski - Żyliński (82' Ruczyński).