W meczu 18. kolejki IV ligi Zawisza wygrał z Orlętami Aleksandrów Kujawski 2:1. Bydgoszczanie prowadzą w tabeli, mając trzy punkty przewagi nad dwiema drużynami z Włocławka - Włocłavią i Liderem.

Zawisza do 88. minuty męczył się z przedostatnią drużyną w tabeli - Orlętami Aleksandrów Kujawski w inaugurującym piłkarską wiosną w IV lidze meczu. Wtedy po rzucie rożnym bramkę głową strzelił Jastrzembski.

W pierwszej połowie Zawisza przeważał, ale ze skutecznością było kiepsko. Pierwsza bramka padła po akcji Żylińskiego, który po biegowej szarży mocno strzelił pod poprzeczkę bramki Kościelskiego. 10 minut później niefortunne zagranie zaliczył Jastrzembski, kierując piłkę do własnej bramki. Na szczęście, na dwie minuty przed końcem spotkania, strzelił do właściwej bramki, dając zwycięstwo Zawiszy.

W następnym ligowym meczu Zawisza zmierzy się za tydzień w Pruszczu ze Startem.

Zawisza Bydgoszcz - Orlęta Aleksandrów Kujawski 2:1 (0:0)

Zawisza: Michał Oczkowski - Jastrzembski, Sochań (83' Kozłowski), Żylski, Mielcarek, Żyliński (88' Witucki), Brzeziński (65' Furst), Prejs, Mateusz Oczkowski, Jaskólski (83' Piekuś).

Orlęta: Kościelski - Smieszny, Żuchowski, Wojnowski, Strzykowski (90' Jankowski), Sadowski (78' Młodzieniak), Povolotskyi, Rutecki, Kwiecień (83' Brojanowski), Piasecki (68' Krajewski), Fido.