Bydgoski klub zajął czwarte miejsce w klasyfikacji medalowej (za Krakowem, Warszawą i Łodzią), a trzecie w punktowej 34. Mistrzostw Polski  w Lekkoatletyce U23 Suwałki 2017.

W niedzielę po południu zakończyły się trwające dwa dni  Młodzieżowe Mistrzostwa  Polski w Lekkoatletyce. Zawodnicy CWZS Zawisza SL wrócą z Suwałek do Bydgoszczy z siedmioma medalami (3 złote, 1 srebrny, 3 brązowe).

Na najwyższym podium stanęli: Marlena Morton (100 m ppł)  oraz Adrian Muszyński, który zwyciężył w rzucie młotem, bijąc rekord życiowy (60.62).  Złoto zdobyła w Suwałkach  także sztafeta 4x100 m, biegnąca w składzie: Marlena Morton,  Katarzyna Tuniewicz, Natasza Weiland, Weronika Częsz (46.84).

Podczas 34. Mistrzostw Polski  w Lekkoatletyce U23 srebro wywalczył  Kacper Schubert  (110 m ppł), a brąz  Maciej Włódarski w skoku o tyczce (4.90)  i  Kacper Wrzałkowski  w rzucie młotem (57.84). Marta Kubeł, startując  w biegu 400 m ppł,  zdobyła brązowy medal i pobiła rekord życiowy (60.23).

Marlena Morton po raz drugi osiągnęła limit upoważniający do udziału w Mistrzostwach Europy U23, chociaż  uzyskała nieco gorszy czas niż podczas ostatnich zawodów w Bydgoszczy (13.64). Drugiego dnia mistrzostw w Suwałkach ponownie stanęła na najwyższym podium, gdyż biegła na pierwszej zmianie zwycięskiej sztafety 4x100 m.