W meczach 24. kolejki IV ligi Zawisza zremisował 1:1 w Łochowie ze Sportisem, a Chemik Moderator pokonał na własnym boisku Włocłavię Włocławek 1:0.

Bardzo dobre spotkanie rozegrały w Łochowie koło Bydgoszczy drużyny Sportisu i Zawiszy. Lider tabeli przeważał w pierwszej połowie meczu i przewagę udokumentował w 25 min. prowadzeniem. Bramkę strzelił głową Jastrzembski po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Mielcarka.

W drugiej połowie do gry zabrał się Sportis. W 70 min. Słupecki doprowadził do wyrównania. Więcej z gry do końca meczu mieli łochowianie. Zawisza mecz kończył w osłabieniu. Drugą żółtą kartkę w 89 min. zobaczył Czyżniewski.

Po remisie Zawisza umocnił się na pozycji lidera tabeli. Wicelider Włocłavia przegrał w Bydgoszczy z Chemikiem 0:1. Przewaga bydgoszczan wynosi 6 punktów nad Chemikiem i 7 punktów nad Włocłavią.

Sportis Łochowo - Zawisza Bydgoszcz 1:1 (0:1)

Bramki: Słupecki (70) oraz Jastrzembski (25).

Sportis: Dumieński - Branicki, Frasz (66' Szymański), Wiśniewski, Słupecki (75' Cemschi) - Kujawka - Wojciechowski, Miłek, Góra - Krzywicki (75' Kalitta), Ruiz-Diaz

Zawisza: Oczkowski - Piekuś (57. Fürst), Jastrzembski, Witucki, Prejs - Kozłowski, Mielcarek (57' Jaskólski), Sochań, Brzeziński (75' Czyżniewski) - Żyliński (85' Witczak) - Żylski.

-------------------------

W meczu Chemika z Włocłavią w Bydgoszczy przeważali goście. O zwycięstwie chemików zadecydowała indywidualna akcja Perlińskiego. Po wymanewrowaniu obrony włocławian, Perliński wystawił w polu karnym piłkę Sobczykowi, który  nie zmarnował okazji.

Po zwycięstwie Chemik awansował na drugie miejsce w tabeli. Do prowadzącego Zawiszy traci 6 punktów.

Chemik Moderator Bydgoszcz - Włocłavia Włocławek 1:0 (0:0)

Bramka: Maciej Sobczyk (79')

Chemik Moderator: Klon - Kacprzak, Pieczyński, Adamenko, Włosiński, Maziarz, Rysiewski, Serafin, Katerla, Kot, Perliński

Włocłavia: Zapała - Szablewski, Cichowlas, Czyżewski, Łojewski, Feter, Wojtylak, Kujawski, Jankowski, Kuropatwiński, Witucki.

----------------

W meczu w Gniewkowie BKS Bydgoszcz przegrał z Unią 0:3. Budowlani plasują się na 9. miejscu w tabeli IV ligi.