Ostatni mecz rundy jesiennej z trzecią w tabeli B klasy Akademią Futbolu Brzoza dostarczył licznie przybyłym z Bydgoszczy na stadion w Potulicach fanom niebiesko-czarnych wielkich emocji.

Po bezbramkowej pierwszej połowie goście po trzech minutach gry po wznowieniu wyszli na prowadzenie. Bydgoszczanie wyrównali, a dzięki bramce Lewandowskiego w 69 min. wyszli na prowadzenie. Po dwóch minutach był remis. Bramka Pawła Ettingera na 3:2 na kwadrans przed końcem meczu dała Zawiszy zwycięstwo.

Po dzisiejszej wygranej Zawisza wyszedł na pierwsze miejsce w tabeli (27 pkt.). Wisła Fordon gra jutro w Zalesiu z Zielonymi i jeśli wygra, zrówna się z Zawiszą dorobkiem punktowym.

Zawisza Bydgoszcz – Akademia Futbolu Brzoza 3:2 (0:0)

• o:1 Filip Jurczykowski 48’
  • 1:1 Adam Wiśniewski 57’
  • 2:1 Wojciech Lewandowski 69’