Był to pierwszy w historii bydgoskiego klubu mecz w najstarszej kategorii młodzieżowej. Spotkanie było wyrównane, a obie drużyny zanotowały spore przewagi. W pierwszej połowie dziesięcioma ?oczkami? prowadziły przyjezdne, a na 4 minuty przed końcem podopieczne Krzysztofa Janika i Edwarda Malinowskiego wygrywały 17 punktami. W końcówce zawodniczki z Łodzi złapały ?wiatr w żagle? i odrobiły straty, ale ostatecznie to MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz wyszedł z meczu zwycięsko.

Kolejny mecz MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz zagra w przyszłą środę w Toruniu z miejscowymi MMKS Katarzynkami.

MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz ? AZS Uniwersytet Łódzki 83:30 (20:20, 13:15, 22:15, 28:30)
MUKS WSG SUPRAVIS: Jaźwińska 28, Błaszczak 18, Preihs 16 (4×3), Arendt 7, Szymańska 6, Kozłowska 4, Błysz 4, Rahn 0, Wyczałkowska 0, Nowacka 0, Kłosińska 0.

AZS Uniwersytet Łódzki: Kossmann 37 (1×3), Majkut 17, M. Łopińska 13 (2×3), N. Łopińska 9, Ż. Januszewska 2, Golak 2, Prociów 0, J. Januszewska 0, Karulkowska 0, Wejman 0.