Zamknij
REKLAMA

Dziś, 09.12

-2oC-6oC

Jutro, 10.12

0oC-5oC

Pojutrze, 11.12

-1oC-7oC

REKLAMA
reklama

Spraw radość wiadomością od Mikołaja

Wideo od Mikołajabestseller

Zaskocz bliskich spersonalizowanym wideo z ich imieniem i zdjęciami. Mikołaj wypowie na filmie imię, zobaczy dodane przez Ciebie zdjęcia i przekaże wybrane przez Ciebie zalecenie.

Personalizuj video

List od Mikołajanowe

Wybierz wzór listu, dodaj imię, zmień treść jak potrzeba a resztą zajmie się sam Święty Mikołaj. List otrzymasz po kilku dniach tradycyjną pocztą. Zdziwienie i radość na twarzy dziecka gwarantowane.

Spersonalizuj swój list

Jakie są szczegółowe przyczyny awarii i awaryjnego zrzutu wielkich ilości wody z Zalewu Koronowskiego?Zamiast precyzyjnej informacji do jakiej awarii doszło pisze się i mówi w zbliżeniach jedynie o tym, że doszło do jakiejś tam usterki. To skandal, że tak traktuje się mieszkańców Koronowa i Bydgoszczy, gdyż poważne awarie na tamie czy w elektrowni w Koronowie mogłyby zagrozić bezpieczeństwu mieszkańców tych miast oraz ich mienia w znacznych rozmiarach. Nie jest to jakaś tam usterka, bo nie podejmowano by decyzji o nagłym, awaryjnym zrzucie wody w takich ilościach, co powoduje poważne straty finansowe dla elektrowni. Panie Burmistrzu Koronowa, Panie Prezydencie Bydgoszczy, Panie Wojewodo Bydgoski nie żyjemy na komunistycznej Ukrainie z okresu Czernobyla, a Wy nie jesteście komunistycznymi urzędnikami, dlatego społeczeństwu Koronowa i Bydgoszczy oraz okolic należy się szybka, prawdziwa i wyczerpująca informacja o awarii, która doprowadziła do awaryjnego zrzutu tak wielkich ilości wody z Zalewu Koronowskiego. W państwie demokratycznym nie wolno ukrywać przed społeczeństwem faktów, które mogą mieć zasadniczy wpływ na ich bezpieczeństwo. Wystarczy, że służby Wojewody Bydgoskiego i politycy samorządowi w naszym województwie od początku pandemii do chwili obecnej ukrywają statystykę dotycząca przypadków Koronawirusa z podziałem na gminy, podając tylko statystykę w powiatach. Są województwa w Polsce, gdzie w sposób właściwy prowadzi się politykę informacyjną i podaje się statystykę covid 19 dla poszczególnych gmin. To naruszanie podstawowych standardów demokracji, żeby ograniczać przed społeczeństwem dostęp do informacji, decydujących o ich bezpieczeństwie.

4
212
REKLAMA
REKLAMA
Dzisiaj, 09.12godz. 18:00 „(nawiasem) Mówiąc” - spotkanie poetyckie z Mariuszem Stoppelem-1940

„(nawiasem) Mówiąc” - spotkanie poetyckie z Mariuszem Stoppelem

Galeria Autorska, ul. Chocimska 5

Spotkanie poetyckie z Mariuszem Stoppelem – „(nawiasem) Mówiąc”. Podczas wieczoru nastąpi również otwarcie wystawy malarstwa Emanuela Kaji "Na opak". Czytanie tekstów - Alicja Mozga. Mariusz Robert Stoppel (ur. w 1969 r. w Bydgoszczy) z wykształcenia jest polonistą. Pracuje w MDK nr 1 w Bydgoszczy jako trener gry w szachy. Wydał m. in. następując...
Bilety: wstęp wolny

Wyniki z dnia 07.12.2021, godz. 21:40

Sprawdź pozostałe wyniki

LOTTO

 • 10
 • 12
 • 24
 • 26
 • 37
 • 44

LOTTO PLUS

 • 9
 • 20
 • 29
 • 33
 • 45
 • 48
02.12.2021
Rockfin jest wiodącą na świecie firmą inżynieryjną, specjalizującą się w ...

30.11.2021
Poszukujemy osób do wsparcia pracy magazynu. - rozładowywanie dostaw, - przygotowywanie zamówień, - ...

24.11.2021
Produkcja bez doświadczenia Umowa o pracę Atrakcyjne warunki zatrudnienia Kontakt: 508-569-193 ...

23.11.2021
Szukasz pracy, ale nie masz doświadczenia? Mamy dla Ciebie propozycję Pomocnik magazyniera ...

18.11.2021
WODJAR Sp. z o.o., firma z wieloletnim stażem, specjalizująca się ...

17.11.2021
OFERTA PRACY W BYDGOSZCZY OD ZARAZ 🚦🚦✨ Pracownik Produkcji / bez ...

fotorelacje
ogloszenia
alert24

Polub bydgoszcz24.pl
na Facebooku

bydgoszcz24.pl

38832 osób lubi to

bydgoszcz24.pl na Facebooku