Zamknij
REKLAMA

Dawna „Drukarnia” się przeistacza. Konkurencja czyni cuda!

05:41, 09.02.2018 | was
REKLAMA
Skomentuj
Bydgoskie Centrum Finansowe. Fot. Jacek Nowacki

Biurowce najwyższej klasy wyrastają w naszym mieście jak grzyby po deszczu. Potencjalni najemcy mają duży wybór i mogą już grymasić.

Wynająć piętro w komfortowym biurowcu nad Brdą, tuż obok ronda Fordońskiego, czy raczej w ścisłym centrum Bydgoszczy, przy pl. Kościeleckich? A może skusić się na pomieszczenia biurowe w kompleksie przy Kraszewskiego, największym parku biznesowym w tej części Polski? Na chętnych czeka też miejski biurowiec na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego, a także rozmaite oferty bydgoskich deweloperów.

A co z dawnym Domem Mody Drukarnia? Nie wypalił pomysł z centrum handlowym. Ceny towarów nie były tak rewelacyjne jak lokalizacja obiektu. Czy wypali centrum finansowe w tym miejscu?

Nowy właściciel okazałego budynku zlokalizowanego obok Muzeum Okręgowego musi z przestrzeni handlowej uczynić biurowo-usługową, a to nie takie proste. Okazało się na przykład, że okien od strony parku Kazimierza Wielkiego jest za mało.

Klientom galerii handlowej to nie przeszkadzało. Nie jest natomiast przyjemne siedzenie za biurkiem w pokoju bez okien. Zwłaszcza kiedy się wie, że pozbawionym się jest widoku na najstarszy park w mieście.

Już w 2016 roku dyrektorka public relations Bydgoskiego Centrum Finansowego zapowiadała, że w wielu miejscach trzeba będzie powybijać okna w bryle budynku. Powybijano.

(was)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

oliwa...oliwa...

7 0

na wierzch wypływa.Powstała w,,dziwnych okolicznościach,,( za KonDoma ) Galeria, okazała się niewypałem biznesowym.Zniszczono oryginalną zabudowę, także - co jest już przekleństwem Bydgoszczy -przepiękne drzewo a teraz stawia się ( znowu wydatki ) dobudówkę do zaniedbanego latami Muzeum.Można było inaczej wykorzystać i zorganizować ten fragment miasta, dziś niestety mocno zaniedbany.Powinno być inaczej, ale nie przy tym prezydencie.Oby doszło jak najszybciej do koniecznego gruntownego przemeblowania Ratusza - także z POZOSTAWIONYCH tamże niektórych,,asów Konstantego,,Czas tę sztafetę czerwono-mundurową ( teraz pod krawatami )odsunąć od bałaganienia w mieście. 18:28, 09.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone