Zamknij
REKLAMA

Za miesiąc zlot harleyowców z całej Europy. Ratusz da scenotechnikę

06:24, 16.04.2018 | was
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Jacek Nowacki

W zeszłym roku miłośnicy motocykli Harley Davidson spotkali się w Brnie w Czechach, dwa lata temu w Alcaniz w Hiszpanii, a w tym roku przyjadą do Bydgoszczy.

„Baza rajdu i zlotu będzie znajdować się w Myślęcinku położonym na przedmieściach Bydgoszczy. Myślęcinek to dość duży kompleks leśno-wypoczynkowy, powinien więc pomieścić około 15 tysięcy entuzjastów ze znaczkiem HD z całej Europy. Tyle bowiem zazwyczaj przewija się na takiej imprezie” – czytamy na portalu mototour.pl.

Jak Myślęcinek przygotowuje się do zlotu harleyowców? -  Organizatorem zlotu motocykli Harley Davidson w Myślęcinku jest Super Rally 2018.  LPKiW „Myślęcinek” użycza jedynie teren do przeprowadzenia imprezy – przypomina  Bożena Hennig, p.o. rzecznika Leśnego Parku.

Podczas zeszłorocznej konferencji prasowej w bydgoskim ratuszu organizatorzy imprezy zapowiedzieli, że w  Myślęcinku powstanie specjalnie zorganizowane miasteczko zlotowe, a na nim miejsca campingowe, sanitariaty, catering, sceny z muzyką na żywo, a także przeróżne atrakcje.

Z ogłoszenia na platformie zakupowej wynika, że ratusz chce wynająć scenotechnikę. - Usługa wynajęcia, montażu i demontażu sceny oraz oświetlenie  ma służyć przy organizacji zlotu miłośników motocykli Harley Davidson, który odbędzie się w dniach 16-19 maja na polanie Różopole w LPKiW „Myślęcinek”. Obecnie zakończyło się postępowanie przetargowe. Wykonawca został wybrany, ale jeszcze nie została podpisana umowa  - wyjaśnia Marta Stachowiak, rzecznik prezydenta.

FH-DCE Super Rally jest organizowany przez kluby członkowskie Europejskiej Federacji Klubów Harley-Davidson od ponad 40 lat, co roku w innym mieście Starego Kontynentu. Ostatni Super Rally w Polsce odbył się pięć lat temu  we Wrocławiu.

(was)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

kornkorn

1 10

Piękna informacja tylko nie podano którego dnia to się odbędzie.Kolejna kasta do wymiany. 07:23, 16.04.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

podalipodali

6 1

16-19 maja br. 09:57, 16.04.2018


do odstrzaludo odstrzalu

3 6

Idioci, którzy wymyślili żeby wpuścić 15 tysięczne bydło na takie piękne zielone tereny niech się puknie ostro w łeb. Gratuluje pomyślunku. Nie zostanie tam kamień na kamieniu. Toruń dobrze wiedział zeby nie brać czegoś takiego na swoje barki. 15:58, 19.04.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

robsonHDrobsonHD

2 1

Każdy uczestnik wpłaca za wjazd 500 zł, A to spokojnie starczy ,aby naprawić szkody 21:47, 10.05.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone