Zamknij
REKLAMA

Ktoś złakomi się na niezabudowaną nieruchomość na Szwederowie?

21:46, 14.05.2018 | was
REKLAMA
Skomentuj
Orla 21. Fot. Jacek Nowacki

Ruszyła budowa Perłowej Doliny przy Orlej 47, na granicy Szwederowa i Górzyskowa. Nie wzbudziła póki co zainteresowania wystawiona przez miasto na sprzedaż nieruchomość przy Orlej 21.

Górzyskowo tak dynamicznie się w minionych latach rozwijało, że zostało wydzielone z granic administracyjnych Szwederowa i ma od 1999 roku własną radę osiedla. Na granicy obu osiedli rozpoczęła się właśnie budowa falującego kompleksu mieszkaniowego. Natomiast  jest ciągle do wzięcia nieruchomość położona bliżej śródmieścia na Szwederowie.

Kiedy został ogłoszony przetarg, spodziewaliśmy się emocjonującej licytacji. Mimo że teren nie prezentuje się obecnie  zbyt atrakcyjnie, jest bardzo atrakcyjnie położony. W kilkanaście minut można pieszo dotrzeć na Stary Rynek.  Tymczasem działki  przy Orlej 21 o łącznej powierzchni  0,1819 ha nie znalazły nabywcy.

Drugi przetarg odbędzie się 7 czerwca. Cena wywoławcza nie uległa zmianie i wynosi nieco ponad milion złotych (1.035.000 zł).

Orla 21. Fot. Jacek Nowacki

(was)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

Mr DMr D

5 0

To jest głupota urzędników z ratusza Bydgoszczy. Jeżeli nie ma chętnego za te pieniądze to cena nie spadnie, a chętny się znajdzie. Głupota. Ta działka na starym Szwederku nie jest tyle warta i będą to sprzedać 5 lat albo i dłużej. 12:05, 15.05.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone