Zamknij
REKLAMA

Tradycja podtrzymana. Na Blokadzie Łużyka grill, piwko i muzyka

22:37, 16.05.2018 | i
REKLAMA
Skomentuj
Blokada Łużyka 2018. Fot. Jacek Nowacki

Blokada Łużyka to symbol juwenaliów w Bydgoszczy. Pięć lat temu, nie zmieniając nazwy, przeniosła się z placu między akademikami przy ul. Łużyckiej na boiska na terenie kampusu UKW przy Chodkiewicza.

Tłoczno było dzisiaj na terenie uniwersyteckiego kampusu przy Chodkiewicza, bo takie tradycyjne na blokadzie rarytasy jak kiełbaska lub karkówka z grilla czy zimne piwko przyciągnęły licznie studencką brać.

Zanim impreza nabrała kolorytu życzenia dobrej zabawy i pogody na juwenaliach złożył studentom rektor UKW, prof. Jacek Woźny. - Zanosi się, że mogą być długo pamiętane - powiedział prof. Woźny. - Kiedy studiowałem, to mój profesor mi mówił, abym pamiętał o jednej rzeczy, że egzaminy poprawkowe są, ale imprez poprawkowych nie ma. Pamiętajcie o tym! Bawcie się dobrze, ale bezpiecznie i z głową - rozwinął życzenia prorektor ds. studenckich i jakości kształcenia dr hab. Benedykt Odya.

I tak się działo na blokadzie. Na scenie prezentowały się kolejne kapele: Deathinitation, Alhenia, Just Like Greg, Skakanka, Sleever  i impreza się rozkręcała, rozkręcała...

(i)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone