Zamknij
REKLAMA

Do końca roku będzie zamknięty dla samochodów most na Mińskiej

14:17, 13.06.2018 | j
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Jacek Nowacki

Rozpoczęły się prace modernizacyjne mostu na Mińskiej. Mimo prowadzonych robót z tej  przeprawy nad Kanałem Bydgoskim będą mogli korzystać piesi i rowerzyści.

Prace modernizacyjne obejmą: wykonanie nowej płyty pomostu, odwodnienia, remont chodników, dojazdów, zastosowanie nowych barieroporęczy,  zabezpieczenie przed korozją oraz odmalowanie mostu - wylicza Krzysztof Kosiedowski, rzecznik ZDMiKP. - Po zrealizowaniu inwestycji będą mogły przejeżdżać przez ten most także większe pojazdy.

Od dzisiaj  ruch z ul. Mińskiej w kierunku ul. Bronikowskiego jest poprowadzony objazdem ulicami Flisacką i Grunwaldzką. W przeciwnym kierunku trzeba zawrócić na rondzie gen. S. Maczka.

- Most na Mińskiej na  każdym etapie prac będzie dostępny dla pieszych i rowerzystów - podkreśla rzecznik bydgoskich drogowców. Kierowcy samochodów muszą się natomiast uzbroić w cierpliwość. Zakończenie inwestycji zaplanowano na koniec tego roku.

(j)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

Beonard LorowskBeonard Lorowsk

5 3

A od kiedy, do kiedy i za co będzie zamknięty Bruski? 15:20, 13.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Beonard LorowskiBeonard Lorowski

4 3

Tomasz Luksusowadacza-Latos zwycięzcą wyborów. W Samociążku. 15:23, 13.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ObaOba

2 5

wpisy Beonarda Lorowskiego to klasyczny przykład schizofrenii paranoidalnej u Johanna Hetziga, o którym pisze Frelichowski: http://www.bydgoszcz24.pl/pl/11_wiadomosci/18329_swieto_wolnych_ksiazek_na_wyspie_mlynskiej.html 16:08, 13.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone