Zamknij
REKLAMA

Listy PiS prawie gotowe. Tomasz Latos ujawnia szczegóły

09:43, 16.08.2018 | Ewa Starosta
REKLAMA
Skomentuj
Tomasz Latos. Fot. Jacek Nowacki

Z posłem Tomaszem Latosem, szefem struktur okręgowych Prawa i Sprawiedliwości, kandydatem na prezydenta Bydgoszczy rozmawia Ewa Starosta.

- Z różnych publikacji  wynika, że listy wyborcze Prawa i Sprawiedliwości w naszym okręgu mają zadowolić wszystkich, zarówno zwolenników lewicy, prawicy, jak i centrum.

-  Wprawdzie  w odróżnieniu od Rafała Bruskiego chcę być prezydentem wszystkich bydgoszczan, ale w tych dywagacjach internetowych jest tylko ziarnko prawdy.

- Konstanty Dombrowicz na liście PiS do sejmiku?

- Było dla mnie jasne, że należy z nim rozmawiać. Stoi za nim spora grupa mieszkańców, choć, jak się okazało w ostatnich i przedostatnich wyborach, mniejszościowa.

- Z Romanem Jasiakiewiczem też były prowadzone rozmowy?

- Rozmawiałem z nim wyłącznie telefonicznie. Zapytałem, czy jest gotowy do rozmowy na temat przyszłości Bydgoszczy i szeroko rozumianej współpracy, również wyborczej. (Nie było mowy ani o pierwszym miejscu, ani o sejmiku.) Odpowiedział, że jest gotów rozmawiać, jak wróci z urlopu. Po powrocie z urlopu powiedział, że tak dalece różnimy się światopoglądowo, że nie mamy o czym rozmawiać, a ja to przyjąłem do wiadomości.

- Może nie chciał podpaść środowisku prawniczemu. W minionych latach Roman Jasiakiewicz startował w wyborach  z poparciem albo SLD, albo  PSL, albo PO, więc jest w stanie zaakceptować „różnice światopoglądowe”.

- Prowadzę rozmowy z ludźmi reprezentującymi różne poglądy, głównie po to, żeby zorientować się, gdzie przebiegają granice zadowolenia oraz  niezadowolenia  z prezydentury Rafała Bruskiego i w różnych środowiskach słyszę, że obecny prezydent dał wiele powodów do niezadowolenia.

- Jakich środowiskach?

- Bardzo różnych, także wśród zwolenników  Platformy  i Lewicy, która go popiera. W każdej formacji politycznej są ludzie, którzy widzą, że Rafał Bruski nie jest prezydentem na miarę ósmego co do wielkości miasta w Polsce. On sam zresztą kiedyś szczerze przyznał: „robię na tu i teraz ”.

- O przyszłości miasta też myśli. Odbył ostatnio sześć spotkań z mieszkańcami, żeby konsultować z nimi aktualizację strategii rozwoju Bydgoszczy do 2030 roku.

- Celem tych spotkań nie były konsultacje. Chodziło  wyłącznie o autopromocję. Ale to nie pomoże w ukryciu smutnej prawdy, że Rafałowi Bruskiemu brakuje wizji i woli budowania prestiżu miasta. Dobrym tego przykładem jest wybudowanie trybun na 300 osób na Torbydzie, gdzie  w związku z tym nie będzie można organizować żadnych liczących się imprez. A jeżeli  miała to być tylko ślizgawka za 24 mln zł, to za te pieniądze mógł wybudować pewnie ze trzy ślizgawki w różnych dzielnicach Bydgoszczy.   

- To główny zarzut, jaki można postawić obecnie urzędującemu prezydentowi?

- Skądże! Jeden w wielu. Z „Astorią” jest przecież to samo. Co do Młynów Rothera i Hali Targowej, to najpierw  nastąpił zakup, a dopiero potem zaczęło się myślenie, co właściwie z tym zakupem począć. Dodać trzeba skandal z gruntówkami. Bruski na wiele lat zaniechał budowy dróg osiedlowych, bo nie chciał kontynuować programu poprzednika. Poza tym aż się prosiło, żeby zbudować dwupoziomowe skrzyżowanie Trasy Uniwersyteckiej z ulicą Wojska Polskiego.  I jeszcze  park Witosa. Bruskiego zaskoczyły  odkrycia archeologów! To on nie wiedział, co kiedyś było w tym miejscu?! Przez kilka lat trwały dyskusje na temat przebudowy płyty Starego Rynku. Kiedy został przegłosowany projekt i zaczęły się prace budowlane, prezydent postanowił nagle przenieść na Stary Rynek pomnik Kazimierza Wielkiego. Przykłady można mnożyć. Wszędzie obserwujemy to samo: permanentny chaos i brak wizji.

- Tak brzmi podsumowanie kadencji obecnego prezydenta?

- Rafał Bruski pokazuje, jak można być nieudolnym w każdej dziedzinie, za którą się weźmie. Wydawało się początkowo, że ma serce przynajmniej dla sportu. Przypomnę, że osiem lat temu wygrał wybory, obiecując m.in. sprowadzenie Tomasza Golloba do Bydgoszczy. Tymczasem przez osiem minionych lat sportowa Bydgoszcz zwinęła się w sposób nieprawdopodobny.

- Wróćmy do list wyborczych. Czy są już skompletowane?

- Listy do sejmiku poza trzema miejscami są gotowe. Jeżeli chodzi o listy do rady miasta, są też prawie gotowe, poza ustaleniem kolejności.

- Będą niespodzianki na listach?

- Nie potwierdzam i nie zaprzeczam. Poza tym gdybym coś zdradził, nie byłoby niespodzianki. Nie będzie zaskoczeń co do lokomotyw do sejmiku. Pierwsze miejsca na listach otrzymają na pewno Michał Krzemkowski z Bydgoszczy oraz Marek Witkowski z okręgu północnego i najprawdopodobniej Jerzy Gawęda lub Anna Maćkowska z okręgu południowego.

- A co z czołowymi radnymi Prawa i Sprawiedliwości w Bydgoszczy - Mirosławem Jamrożym i Tomaszem Regą - oraz radnym sejmikowym Andrzejem Walkowiakiem? Zrezygnują z wysoko płatnej pracy w firmach państwowych, żeby kandydować?

- Nie mogą kandydować. Decyduje o tym PIT za ubiegły rok.

- Kiedy poznamy wszystkie nazwiska?

- To kwestia najbliższych kilku, może kilkunastu dni.

(Ewa Starosta)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (78)

ewaewa

53 39

W najbliższych wyborach oddam głos na Tomka Latosa ! uważam że ma dużo lepszą wizję dla Bydgoszczy i będzie prezydentem sprawiedliwym ! Aaa nie to co miało miejsc dotychczas w Bydgoszczy gdzie byli równi i równiejsi....... 11:00, 16.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

borowski,borowski,

9 12

a pozostałe głosy na kogo oddasz? 19:05, 16.08.2018


RóżaRóża

54 25

Byłem dziś z dzieckiem w UM przy ul. Wojska Polskiego 65, to co tam się dzieje to TRAGEDIA TIRY jeżdżą dosłownie 1 m od pieszych, nie ma możliości poruszać się wózkiem z dzieckiem, brak chodników, pełno kurzu, hałas , Aaaa to wszystko to beznadziejna kampania Bruskigo 11:05, 16.08.2018

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

Łysy,Łysy,

10 14

kogo to obchodzi twoje gdybanie? 19:06, 16.08.2018


@lysy@lysy

14 3

Lysy troche wiecej empatii 20:38, 16.08.2018


DzielnicowyDzielnicowy

2 0

Róża to transwestyta pisze " Byłem dziś z dzieckiem " ty zboczony uju wychowujesz dzieci i chodzisz po budowach ? 16:45, 23.08.2018


mirekmirek

51 30

Brawo Panie Latos Bydgoszcz jest z Panem. Czas najwyższy pogonić tych ludzi 11:06, 16.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

edmundedmund

25 28

Ja zagłosuję przeciwko Rafałowi Bruskiego, czyli oddam swój głos na obojętnie jakiego kontrkandydata! 11:09, 16.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

marianmarian

52 28

Nie jestem za PiS ale zdecydowanie zawiodłem się na Bruskim to bardzo arogancki człowiek od którego bije już taka PYCHA i oddam głos na Latosa podoba mi się jego skromność, uczciwość, szacunek do drugiego człowieka i nowe świeże spojrzenie na nasze miasto 11:19, 16.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

panie Latospanie Latos

8 16

proszę NIE PRZECENIAC ,,siły,, poprzednika ( także słabego ) obecnego.Taka jest konfiguracja chwili, że na kogoś się głosuje.Obecnie KonDom - gdy już wielu spojrzało na jego,, bycie,, z dystansu - to jeden z wielu.On przez Pana chce zagrać tylko na siebie ( tak czynił cały czas okłamując wielu ) i swoich bliskich ( jak to ma miejsce teraz ).Sprawy Bydgoszczy zna tylko nieco lepiej niż Bruski.Obydwaj wchodzili do Ratusza z bardzo małą znajomością Bydgoszczy, jej potrzeb i ambicji.Trochę się poduczyli ale niestety nie za wiele.KonDom kolaborował ( bo woli toruńskie klimaty ) z marszałeczkiem ( ale nie tylko on, były też Dorotki i Tereski itp indywidua) jednym i wyrządził wiele szkód naszemu miastu vide chociażby Akademia Medyczna, Browar,Zegluga Bydgoska, Port Lotniczy, które dziwnie,,przechandlował - głównie na rzecz kolegi C.,,bardzo kochającego,, nasze miasto.Bruski jako genos partai DLUGO był uległy centrali za Wisłą( skandal z budynkiem Dyrekcji Kolej przy ul Dworcowej ) aż w końcu zabrał się za ,,własne POmysły,, niekoniecznie dobrze wykonywane np.Torbyd ( prawie bez widowni ) czy spóznione i partacko wykonywane inwestycje ( Młyny Rothera )- wiele na poziomie miasteczka a nie dużego miasta z ogromnym potencjałem, wiec i stosownymi do tego i jego wielkości potrzebami.,,Dziwny,, handel gruntami, brak wizji ( to już kolejny dwukadencyjny prezio o takim,,POtencjale,, ) rozwoju miasta ( zniszczona do końca,ale zapoczątkowana przez niechlubnej pamięci poprzednika także i w tej sprawie idea metropolitalności Bydgoszczy ) czy odsunięcie od siebie wielu cennych i wartościowych pomysłów na Bydgoszcz, które niosą w sobie wolontariackie ( bez kasy np. na ,,mundurowych doradców,,) grupy - działające w różnej maści Stowarzyszeniach.Bruski właściwie to zabił.Panie Latos - JEZELI.... czy czuje pan OGROM zaniedbań obu pana ( ? ) poprzedników ??? Więc niech pan POSZUKA ( wielce przydatny byłby własnie p.Jasiakiewicz mimo swej kontrowersyjności, ale i wielu innych znajacych dobrze Bydgoszcz ) ludzi czystych, merytorycznych i koniecznie LOKALNYCH PATRIOTOW.Tacy byli niestety przez poprzedników autowani, by przy nich nie wychodziła nikłość wiedzy ale i brak KONIECZNYCH cech charakteru i etycznego postępowania jakich NALEZY oczekiwać od dobrej władzy. 12:09, 16.08.2018


majamaja

48 28

Miałam możliwość wczoraj porozmawiać z Panem Latosem na Obchodach Święta Wojska Polskiego bardzo otwarty sympatyczny człowiek pozdrawiam. 11:31, 16.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Toć to mrukToć to mruk

1 7

ten Latos. 15:15, 17.08.2018


obserwatorkaobserwatorka

47 26

Do przodu Panie Tomaszu! wielu mieszkańców czeka na zmiany w mieście, na dostrzeżenie prawdziwych problemów zwykłych ludzi, a nie tylko wielkich biznesmenów. Trzeba z ludźmi rozmawiać, a nie traktować jak zło konieczne. 11:48, 16.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

STOP BRUSKISTOP BRUSKI

51 24

NIE CHCEMY BRUSKIEGO I PAWEŁKA. 11:56, 16.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

borowski,borowski,

9 14

wPiSowe ci podskoczyło? 19:04, 16.08.2018


zeuszeus

42 26

BRUSKI DZIĘKUJEMY ZA TEN CYRK NA WOJSKA POLSKIEGO I NA STARYM RYNKU GDZIE MOŻNA SOBIE NOGI POŁAMAĆ DOSŁOWNIE. 13:04, 16.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

borowski,borowski,

8 14

tobie nie dziękujemy za duńską kiełbase. 19:03, 16.08.2018


wyborca PISwyborca PIS

26 38

Jak prezes J. Kaczyński mógł postawić na T. Latosa jako kandydata na prezydenta Bydgoszczy ,skoro on praktycznie przez te wszystkie lata kiedy podsypiał w sejmie NIC dobrego nie zrobił dla naszej Królewskiej Bydgoszczy? Każdy inny parlamentarzysta z PIS, moim zdaniem, byłby lepszy ,skuteczniejszy od niego. 14:04, 16.08.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

@@

25 10

chyba się pomyliłeś w nazwie "Wyborca PO" :-) 14:24, 16.08.2018


fordoniakfordoniak

3 1

drogi "wyborco PIS" ty masz coś nie bardzo z głową. Jaka "królewska Bydgoszcz"? Który król tu rezydował, miał swoją np. letnią siedzibę. Wyluzuj z tym pretensjonalnym zadęciem, a będzie chociaż trochę normalniej w prowincjonalnej Bydgoszczy # architektonicznie b. urokliwej. 11:17, 19.08.2018


programatorprogramator

36 23

Tomasz Latos jawi mi się jako stabilny człowiek. Będzie konsekwentnie i uczciwie ciągnął ten wózek zwany Bydgoszczą. Pana Bruskiego miałem wątpliwy zaszczyt poznać na organizowanej przeze mnie kilka lat temu studniówce w VI LO. Świetnie się tam bawił, jakby zerwał się na wolność a jutro był koniec świata.. 14:13, 16.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

amatoramator

9 12

to było w Samociążku nad Zalewem Koronowskim w luksusowej daczy Latosa. 19:01, 16.08.2018


volvovolvo

22 34

jeszcze trochę a pewnie na nachalnie promującego się nieudacznika sejmowego T. Latosa opowiadającego różne bajki ,po cichu POpierającego WROGÓW Bydgoszczy typu:P. CaUBecki, A. Tretyn ,A. Sobecka, K. Dombrowicz, czy wojewoda Bogdanowicz robiący wszystko byle BUBEL K. Dombrowicza -Trasa Uniwersytecka nie została przedłużona a już prawie NIKT ,głównie z ok. 170 tys. podpisanych za powrotem AUTONOMII naszej AMB, nie będzie mógł na niego patrzeć i go słuchać? 14:42, 16.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JANJAN

20 31

Nawet jak by wygrał , w co wątpie po roku referendum 15:00, 16.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Seba-76Seba-76

27 29

W przypadku sukcesu p. Dombrowicz, Toruń będzie miał 6 radnych, a Bydgoszcz 4 ;) "geniusze" polityczni... 15:04, 16.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

@sebus@sebus

18 8

IDŹ SPAĆ :-) 16:59, 16.08.2018


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


BartasBartas

29 30

Słabo moim zdaniem Pan Latos prowadzi kampanie, te komentarze też widać, że są sztuczne i nieprzypadkowe. Narazie mnie nie przekonuje 15:20, 16.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BrdaBrda

23 38

Lotos to dno... Ten człowiek kompromituje się na każdy kroku ! Teraz bydgoszczanie mogą dostrzec człowieka, który nic nie zrobił dla naszej pięknej Bydgoszczy. Ten człowiek sprzedaje Bydgoszcz bandziorowi z Torunia za jego srebniki... Wstyd to drugie imię tego człowieka z metryką poznańskiego kundla ! 16:00, 16.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

@ @

17 8

Dno to twoje drugie imię 16:57, 16.08.2018


Wolna BydgoszczWolna Bydgoszcz

22 35

Patryk ! Co ? JAKI to wstyd promować członka PZPR na kandydata prezydenta Bydgoszczy ! 16:03, 16.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Paweł Paweł

3 4

Latos i PZPR? Nigdzie się z taką informacją nie spotkałem. 00:12, 18.08.2018


sołtys małej wsisołtys małej wsi

11 25

Przeciw Bruskiemu zagłosują nawet jego pracownicy, za to że im ostatnio premie kwartalne zabrał, po czym część z tych kwot wsadził w wypłaty, na czym stracili wszyscy szeregowi pracownicy. Dodatkowo dyrektorzy nie mają teraz elementu pieniężnego, motywującego do bardziej wytężonej pracy dla swoich podwładnych, także w przypadkach wzbraniania się przed przejściem na chorobowe. Brawo Rafale za kolejne strzelanie we własne kolana! :D

Latos to chyba najgorszy kandydat z trójki wcześniej proponowanej przez PiS, ale Bruski musi odejść i być należycie rozliczony. Cała rzesza urzędników ma na niego pełne teczki, które po wyborach powypadają na chodniki.

Panie Latos, nie brataj się z bydgoskimi komunistami i Dombrowiczem, bo kolejny raz frekwencja drugiej tury nie przekroczy 33% i każdy wynik będzie wówczas możliwy. 16:34, 16.08.2018

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

@@

16 3

TOMEK LATOS TO NAJLEPSZY KANDYDAT SPOSRÓD BYDGOSKICH POLITYKOW PIS ! 16:56, 16.08.2018


ale przecieżale przecież

2 10

ta zamknięta partyjka, w bydgoskim wykonaniu jest TRAGICZNIE SLABA.Zal Bydgoszczy, gdzie doradzać bedzie p,Ewa Starosta-Gąska. 23:00, 16.08.2018


mieszkaniecmieszkaniec

1 6

A Pan Latos jak się dobierze do władzy ze swoją zacną świtą, to ich wszystkich z miejsca zwolni. To ma być rozwiązanie? 09:00, 17.08.2018


ringoringo

32 21

Tomasz Latos bedzie duzo lepszym prezydentem Bydgoszczy niz arogancki Brus. 17:02, 16.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

emerytemeryt

22 30

a pomniczek kaczyńskiego będzie 17:10, 16.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

emerytemeryt

18 28

Poszał won cwaniaku 17:14, 16.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

niezależnyniezależny

20 27

T. Latos kłócił się chyba, nawet ze swoimi kolegami partyjnymi np. Ł. Schreiberem z zawsze w zgodzie był z sitwą toruńską wszelkiej maści i sprzedawczykami toruńskimi z Bydgoszczy, dlaczego? Skoro brakuje mu ludzi to nich jako miłośnik komuchów (pod warunkiem ,że popierają PIS) niech poprosi także o poparcie tow. toruniankę G. Ciemniak , ona chyba miała jako kandydatka na prezydenta ok. 2% głosów ,gdy obiecywała budowę metra w Bydgoszczy. G. Gruszkę ,on też nie lubi R. Bruskiego, chociaż mogą się NIE zgadzać w sprawie okupacji naszej AMB przez toruński uniwerek? 17:17, 16.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

czytelnikczytelnik

20 23

podobno ten P. Jaki z którym pobiegał ok. pół godz. po naszym mieście , bo spóźnił się 2 godz a następnie pędził na wesela do swojego kolegi był służbowym autem? Czy, on też tak "bieduje" jak inni satelita PIS- minister J. Gowin, który uważa ,że powołanie w Bydgoszczy Uniwersytetu Medycznego na bazie zawłaszczonej przez U-niwersytet M-nóstwa K-onfidentów w Toruniu jest bezasadne? 19:04, 16.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

WalentynowiczWalentynowicz

19 25

Widzę że pachołki Putina są w akcji i promują Latosa poznańskiego komucha !!! 19:25, 16.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

qedekqedek

19 22

czy Latos już podziękował Jakiemu za wizytę w Bydzi???? powiedział thanx for thanks????
ciekawe czy Jaki nie zgubił portretu artysty w drodze powrotnej z wesela....................... 20:03, 16.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BOŻENABOŻENA

26 19

Możecie,sobie ujadać na forum,a ja dzisiaj nie mogłam do domu dojechać,z pracy tak Bydgoszcz rozkopana, Bruski promuje siebie naszym,kosztem nie robiąc sobie nic z mieszkańców. Nigdy nie byłam,na wyborach, ale teraz pójdę i zagłosuję na Pana Latosa. 20:27, 16.08.2018

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

adasadas

18 13

Brawo Bozena popieram ! 20:31, 16.08.2018


Łysa BożenoŁysa Bożeno

7 7

z Dąbrowy Chełmińskiej. Z Fordonu do twojej dziury chełmińskiej masz drogę bez korków i smrodu. 20:40, 17.08.2018


BożenaBożena

4 1

Dlaczego komunistyczny karle używasz mojego pięknego imienia ! przecież masz małe jajka, i jesteś nieudacznikiem seksualnym komuchu z pissowskiego gangu! 16:51, 23.08.2018


do BOŻENAdo BOŻENA

19 22

no pewnie ,gdyby przypadkiem ten miłośnik komuchów pod warunkiem ,że są w PIS, przez pomyłkę został prezydentem to NIC nie będzie budował, NIC nie rozkopie ,bo cała kasa popłynie tak jak życzy sobie: Całbecki, Sobecka, tow. Lenzu, tow. M. Zaleski.A. Tretyn itp. do Torunia? Bruski nie mój idol ale to pewnością mniejsze zło, niż ten leniuchujący w sejmie bajarz , kompromitujący ostatnio swoimi wypowiedziami nasze miasto na cały kraj,nie sądzisz? 20:38, 16.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

@@

8 3

Juz sie kompromitujesz z tym mniejszym złem - próbujesz na siłe wybielić bruskiego koszten innego kandydata !!!!!!!!!!!! NIE CHCEMY BRUSKIEGO W BYDGOSZCZY 21:33, 16.08.2018


@do Bozeny@do Bozeny

21 15

Juz sie kompromitujesz tym mniejszym złem próbujesz na siłę wybielic Bruskiego kosztem innego kandydata NIE CHCEMY BRUSKIEGO 21:42, 16.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

wPiSywaczwPiSywacz

14 22

Brawo Tomasz Latos! Razem z Dombrowiczem pokazecie niedowiarkom jak się organizuje program przeniesienia wszystkiego do Torunia!
22:01, 16.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

CreasyCreasy

22 14

BRUSKIEMU DZIEKUJEMY JUŻ 21 PAŹDZIERNIKA 2018 JAK DOBRZE, ŻE TEN DZIEŃ CORAZ BLIŻEJ. 23:25, 16.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

@@

4 6

Oby ci kluska w gardle nie stanęła. 20:30, 17.08.2018


mieszkaniecmieszkaniec

13 21

Wywiad jest o niczym. Zwykłe nawijanie makaronu na uszy. Nadal nic nie wiemy o programie Pana Latosa. Jakie Pan Latos ma propozycje dla Miasta i mieszkańców? Jakie nowe inwestycje planuje, jakie zmiany w komunikacji publicznej? Ile przedszkoli i żłobków powstanie? Jak chce zachęcić młodych ludzi do pozostania i pracy w Bydgoszczy?
Biadolenie, że Prezydent Bruski jest taki i owaki naprawdę jest już niepoważne i inteligentnych ludzi na pewno Pan Latos czymś takim nie omami. 08:25, 17.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Katarzyna z OkolaKatarzyna z Okola

22 14

Bardzo się cieszę, że startuje Pan Latos. miałam okazję poznać go osobiście, to bardzo elegancki człowiek, mądry i ludzki,na pewno na niego zagłosuję. 08:36, 17.08.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

mieszkaniecmieszkaniec

9 13

A co ma elegancja do bycia dobrym kandydatem? Naprawdę nic więcej Pani nie oczekuje? Garnitur stanowi kryterium wyboru Prezydenta? 08:52, 17.08.2018


@mieszkaniec@mieszkaniec

11 6

gdybyś był o odrobinę inteligentny wiedziałbys o co chodzi 09:15, 17.08.2018


Brawo, teraz listy dBrawo, teraz listy d

7 17

Brawo, teraz listy do IPN w celu wpisania na listę bolszewików wprowadzających państwo totalitarne 08:48, 17.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

gracjagracja

20 9

Miałam okazję współpracować już z kilkoma prezydentami Bydgoszczy, chociaż użycie terminu "współpracować" w stosunku do obecnie rządzącego jest ewidentnym nadużyciem.Bardzo butny i ironiczny w obyciu.Każdy ,oby już nie ten.

09:53, 17.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

StenSten

19 8

@Brawo : Ty chyba nie żyłeś w państwie totalitarnym. Gdybyś pamiętał PRL , wiedziałbyś, że z powodu tego rodzaju opinii wobec władzy, wyrażanych publicznie, miałbyś gotowy proces polityczny, a przy wielkim szczęściu zakończyłoby się to na przesłuchaniu przez SB. 09:55, 17.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Beonard LorowskiBeonard Lorowski

6 7

Frelich, nareszcie mamy jednakowe zdanie, co nie znaczy, że Polska nie staje się państwem autokratycznym. 15:18, 17.08.2018


TorbydTorbyd

7 22

Państwo totalitarne PIS jest tak samo zarządzane jak państwo zarządzane przez PZPR. Sten widocznie jest tą ubecką gnidą z Torunia, która chce wybielić swoją przeszłość. A że neozomo na razie poddusza zamiast pałować - cóż nawet policja polityczna ma nowe metody. XXI wiek, po prostu. Na razie wbrew tego, co piep...szy sten PIS stawia przed sądem za przyklejenie napisu "Konstytucja". Nie ma lepszego powodu na totalną władzę partyjnych sodomitów. 10:13, 17.08.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

jjjj

7 2

BZDURY PISZESZ ! CO TY POROWNUJESZ PZPR DO PIS ? Chore 10:45, 17.08.2018


@JJ@JJ

2 4

Porównanie jak najbardziej na miejscu. Beonard Lorowski 20:41, 17.08.2018


Czy T.Latos?Czy T.Latos?

8 13

chce powyrzucać wszystkich Bydgoszczan z list do sejmiku? Satelita jego partii "bidula" J. Gowin ,głodujący kiedy był ministrem w rządzie D.Tuska, POdobno przeforsował na listę WROGA Bydgoszczy kumpla P. Całbeckiego ,wyrzuconego z PIS A. Banaszaka, którego żona jest szefową biura toruńskiej p-Osłanki I. Michałek, znanej z niechęci do uczelni bydgoskich ,przeciwniczki powrotu AUTONOMII naszej AMB ? A Walkowiak tak wchodził jej w 4 litery, podobnie jak ona zachwycał się PZPR-owcem, obecnie kolegą dyrektora Rydzyka tow.bambrem/gospodarzem Torunia M.Zaleskim a i tak NIE został doceniony/obroniony przez swojego szefa? 21:02, 17.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

poziompoziom

8 14

Pisuary i tak nie zmontują koalicji w sejmiku. Kon dom będzie więc radnym opozycji z Ludowic. 11:27, 18.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MariaMaria

17 7

WYBORCY PLATFORMY OBYWATELSKIEJ KOD I PANA BRUSKIEGO DLACZEGO W WAS TYLE NIENAWIŚCI I DYSKRYMINACJI. 12:57, 18.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Łysa Mario zŁysa Mario z

3 9

Dąbrowy Chełmińskiej, dlaczego krzyczysz? 17:49, 18.08.2018


niezależnyniezależny

7 10

Wyborcy T. Latosa ,Konstantego toruńskiego i im podobnych NIE znoszących Bydgoszczy ale zakochanych we wszystkim co toruńskie, nawet pseudo marszałku P. Całbeckim,który POdobno dał pracę panu Konstantemu ,"flirtuje" z T. Latosem, Bydgoszcz nazwał miastem B, okrada nas od 3 kadencji z funduszy unijnych a niby bydgoski pełnomocnik opozycyjnej partii T. Latos kiedy o to pytano ,co powiedział,że nie zna tych danych ? Skąd w WAS tyle nienawiści do tych ,którym zależy na tym abyśmy NIE byli obywatelami gorszego sortu? 18:13, 18.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BydgoszcanieBydgoszcanie

8 13

Latos sprzedałeś się komunistą a teraz sprzedajesz się bolszewikom ?? NIE chce MY ciebie w naszym Pięknym mieście Bydgoszczy ! Jesteś Sprzedawczykiem ! 18:30, 18.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

DORADCZYNI P.JARKA KDORADCZYNI P.JARKA K

12 11

w Temacie Wyborów Samorządowych ........... 2018 ....... w Bydgoszczy ........ i kandydata Tomasza Latosa ........ na Prezydenta Bydgoszczy ???????? ......... Chodzi o listy wyborcze do Rady Miasta i Sejmiku Wojewódzkiego ............ To zwykły Bezczelny Handelek Latosa za pieniądze .......... Dowód ......... Np ........ przehandlował lub chce próbuje miejsce na liscie dla Dombrowicza ........ dalej dla biznesmenika bo ma pieniądze do Rady Sejmiku ......... a ludzi prospołecznych ........ rzuca na dalsze miejsca albo pomija !!!!!!! do tego Rada Miejska ..... np lista z Kapuścisk ....... co za beczelność ....... dla synka Gralika Marka przehandlował miejsce lub próbuje chłopaczka który nie sparzył sie normalną pracą ........ bo tatulek karierowicz i cwaniak ........ nie może startować bo jest Kuratorem Oswiaty ..... czyli kolejny niesparzony pracą koleś po układach po Tatuś zna Latosa ....... czyli następne lata będzie grupa Nierobów z PiS ......... przy korycie !!!!! zamiast dopuścić Ludzi Prospołecznych ...... i wygrać Rade Miasta Bydgoszcz ........ i naprawde Rozwiązać Problemy Bydgoszczan ...... dodatkowo na tzw .Jedynke wpuszczają Szabelską .... która jak co do czego dochodzi innych ma w dupie ....... a wiadomo ze jest zbyt radykalna i ma opcję Narodowo- Radykalną gdzie poglądy Antysmickie nie są obce ........ do tego ona próbuje przeforsować kumpelkę Gralika ...... p.Trela Maria która ma firme księgową i dobrą emeryturke i do tego siedzi u Gralika w kieszeni plus p.Kaminska Danka ............ a do tego Mickuś ten od Kiboli Zawiszy .... kolejny Radykał który z Szabelaską ostro krtykowali Latosa , Bokieja , Króla , Schriebera , Gralika i 2/3 radnych z PiS ze to nieroby i są do wymiany ............ I Tacy ludzie mają być w Radzie miasta ......... Tragedia Grecka ....... przeciez to bedzie klapa wyborcza ...... , Latos do tego w tyłku ma osoby Niepełnosprawne .......... i jest jeszcze wiele INNYCH powodów aby Tomasz Latos nie był Prezydentem Bydgoszczy ........ nawet gdy zmieni podejście do ludzi ........ Nie wygra Wyborów z prostego powodu bo nie opłaca mu się byc Prezydentem Bydgoszczy ........ Nie stety Bruski może byc dalej ........ Brakuje niezaleznego i porządnego Kandydata ............ 19:08, 18.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

HankaHanka

7 6

W najbliższych wyborach oddam głos na Tomasza Latosa, uważam iż w Bydgoszczy potrzebna jest zmiana władzy. 10:20, 21.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Brat ciotecznyBrat cioteczny

2 2

Wiemy, że jesteś komunistką i oddajesz głos na komunistę ! 16:46, 23.08.2018


BydgoszczaninBydgoszczanin

5 6

Rząd PiS wywiązuje się jako jedyny ze swoich obietnic wyborczych:

1. Świadczenie socjalne dla dzieci 500 +
2. Obniżenie wieku emerytalnego
3. Mieszkania dla młodych Mieszkanie +
4. Dofinansowanie na wyprawkę szkolną 300 +
5. Podniesienie do 8000 tyś zł kwoty wolnej od podatku
5. Bezpłatne leki od 75 roku życia
6. Repolonizacja Stoczni Gdańskiej
7.Restrukturyzacja kopalń.
8. Budowa Centralnego Lotniska miedzy Warszawą a Łodzią

Jaki rząd tego dokonał przez 3 lata ?????

DLATEGO GŁOSUJĘ NA PiS ! 10:53, 24.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

mierniki czasu -czytmierniki czasu -czyt

1 0

w szpitalu to super ,chorzy będą mieli lepiej w czytniku będzie wiadomo ,o której pracownik wychodzi ,czy wychodzi po 8 ,12 czy 15 godzinach a może po 36 godzinach pracy !O której wychodzą i przychodzą pielęgniarki oddziałowe i jak reagują na czas pracy swoich ludzi aż chorzy oddychną -bardzo ładnie 15:32, 25.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

czytnikiczytniki

1 0

to też kontrola pracy pielęgniarek oddziałowych czy czasami dobrze obserwują wyjścia swoich pracowników i nie tylko to już jest profesjonalna kontrola i kontraktowych i innych rzeczy.najlepszy pomysł z korzyścią dla chorych. 16:25, 25.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

czytniki w  szpitaluczytniki w szpitalu

0 1

to super dla chorych 16:19, 28.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Pracownik NfzPracownik Nfz

1 1

To Prawda Pan Latos oddaje wszystko do Torunia. Ostatnio odwołał Panią Dyrektor Bydgoskiego NFZ E. Kasprowicz po to żeby ostatni urząd znajdujący się w Bydgoszczy, który zarządza ogromną kasą oddać Panu Kiełbasińskiemu, który pracuje dla Pana marszałka Całbeckiego. Kpina 20:03, 02.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone