Zamknij
REKLAMA

Kto będzie nowym dyrektorem NFZ w Bydgoszczy?

20:28, 11.09.2018 | j
REKLAMA
Skomentuj
Siedziba Narodowego Funduszu Zdrowia przy ul. Łomżyńskiej. Fot. Jacek Nowacki

Prezes Narodowego Funduszu Zdrowia ogłosił  nabór na stanowisko dyrektora Kujawsko-Pomorskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia.

Dwa tygodnie temu odwołana została Elżbieta Kasprowicz, szefowa NFZ w Bydgoszczy od 2014 roku (wcześniej zastępca dyrektora ds. medycznych). Kandydaci na zwolnione przez nią stanowisko mogą składać oferty do 25 września. Poza niekaralnością muszą spełnić następujące wymogi:

• wykształcenie wyższe (preferowane w zakresie prawa, ekonomii, medycyny, organizacji ochrony zdrowia lub zarządzania)

• wiedzę i doświadczenie, dające rękojmię prawidłowego wykonywania obowiązków dyrektora

• minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe, w tym 3 lata na stanowisku kierowniczym (preferowane w sektorze ochrony zdrowia).

Od dłuższego czasu pojawiają się opinie, że bez wątpienia stanowisko dyrektora NFZ w Bydgoszczy obejmie była dyrektor generalna urzędu wojewódzkiego. Paulina Wenderlich kategorycznie zaprzecza, że zamierza ubiegać się o tę funkcję.

Wyniki konkursu na stanowisko dyrektora Kujawsko-Pomorskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia poznamy po wyborach samorządowych.

(j)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

może generałmoże generał

8 3

A Sobecka ma jeszcze kogoś z rodzinki NIE ustawionego, w ramach "dojnej zmiany" albo tow.I. Michałek, od J. Gowina któremu ledwie starcza 18 tys. PLN na m/c ? Tow. POmylony T. Lenz gdy zostanie prezydentem "cudownego" Torunia wraz z marszałkiem P. POmylonym-Całbeckim pewnie zbudują im tramwaj z Torunia do Bydgoszczy, przy akceptacji bydgoskiego radnego PIS -Krzemkowskiego? 21:02, 11.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Leonard BorowskiLeonard Borowski

6 8

To, że ta pasożytnicza instytucja bezczelnie żerująca na naszych podatkach istnieje, jest dowodem na puste obietnice rządzących. 21:18, 11.09.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

Leonard BorowskiLeonard Borowski

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


borowski,borowski,

2 0

za twoje podatki Beata Szydło kupuje sobie broszki. 23:19, 17.09.2018


Kandydatka z ToruniaKandydatka z Torunia

1 0

Ciekawe skąd autor artykułu wie, że nowego dyrektora poznamy po wyborach?Oferty można składać do 25 września po co więc czekać z wyborem prawie miesiąc! 13:18, 12.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone