Zamknij
REKLAMA

Na tle młynów Rothera to maleństwo. Rodzi się w bólach

22:08, 05.11.2018 | was
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Jacek Nowacki

Od kilku lat śledzimy losy tej inwestycji na Wyspie Młyńskiej. Ku naszemu zmartwieniu na placu budowy znów nic się nie dzieje.

O efektownym architektonicznie pomyśle napisaliśmy po raz pierwszy w roku 2015 („Na Wyspie Młyńskiej stanie  przeszklony budynek w kształcie elipsy”). Zamiar inwestora ucieszył z pewnością bydgoszczan, dla których Wyspa Młyńska jest wyjątkowym miejscem w miejskiej przestrzeni. Na wizualizacjach zaprojektowany obiekt prezentuje się bardzo efektownie.

Niestety, inwestor splajtował i przez dwa lata nic się nie działo w tym miejscu („Koło mariny miał stanąć budynek w kształcie elipsy. Są…słupki”).

Na początku tego roku okazało się, że inwestycję przejęła inna firma i zaczął się ruch w interesie („Na Wyspie Młyńskiej, koło kładki Klenczona, rośnie nowy budynek”).

Ostatnio, z niewiadomych względów, na placu budowy życie zamarło. Czyżby znowu szykowała się przerwa w realizacji tej inwestycji?

W każdym bądź razie szkielet budynku już powstał. W kształcie elipsy. Przyciąga uwagę, mimo że na tle olbrzymich młynów to architektoniczne maleństwo.

(was)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone