Zamknij
REKLAMA

Święto Niepodległości – przemarsz młodych ulicą 11 Listopada

14:16, 09.11.2018 | i
REKLAMA
Skomentuj

Z okazji Święta Niepodległości ulicą 11 Listopada z wielką biało-czerwoną flagą przemaszerowali już dzisiaj młodzi bydgoszczanie.

To już tradycja, że w przeddzień Święta Niepodległości bydgoscy uczniowie i przedszkolaki maszerują ulicą 11 Listopada  i biało-czerwonymi chorągiewkami i flagami wiwatują z okazji kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę suwerenności państwowej. W tym roku uroczysty pochód z rozwiniętą wielką flagą miał szczególną wymowę. Przypomniał, że 100 lat temu, po trwających niemal półtora wieku zaborach, nasz kraj odzyskał wolność. W długim szpalerze szli  licealiści, gimnazjaliści, nauczyciele i... przedszkolaki.

Przed przemarszem na terenie VII Liceum Ogólnokształcącego odbyła się musztra paradna wojskowej orkiestry z korowodem młodych ubranych w staropolskie stroje.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

DLACZEGODLACZEGO

2 4

osoby o niewielkim POczuciu patriotyzmu - tutaj pewnie,,zbuntowane ciało pedagogiczne,, ( POd kontrolą pani v-ce prezydent ? ) wespół z elektem,,prezydętem,, PSUJA wyjatkowe święto, czyli odzyskanie przez Polskę niepodległości, czyli samodzielnego bytu po 123 latach haniebnego ,,rozebrania,, przez paskudnych zaborców ( z czego dwóch odwiecznych,,potęg,, którym istnienie wolnej Polski było, ale i niestety wciąz jest nie w smak ).Bardzo zle się bawicie bydgoscy notable, zresztą o niskiej moralności i odpowiedzialności za przyszłość Polski - nie tej w waszym wydaniu, czyli teoretrycznej, zbudowanej jak kamieni kupa ( wasze własne widzenie Ojczyzny ).Swięto wypada w dniu 11 listopada, zaś Wy ZNOWU czynićie gwiazdkę w maju komuś na złość.Niestety sami sobie wystawiacie najtragiczniejsza opinię , za którą będą cierpieli inni ( w zdecydowanej wiekszości ) mieszkańcy Bydgoszczy.Panie ( znowu ukazujący swą marnośc ) elekcie z POdporzadkowaną sobie świtą NIE TEDY DROGA. 18:29, 09.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

@DLACZEGO@DLACZEGO

3 3

Widzę, że twardo trzymasz się swojej służbowej klawiatury z "dyftongiem" PO, która z pewnością POważnie POprawia ci komfort pisania POstów na forach. Rozumiem, sentyment. 18:51, 09.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone