Zamknij
REKLAMA

Może wkrótce śnieg popada. A co z jesiennymi liśćmi?

23:13, 05.12.2018 | was
REKLAMA
Skomentuj
Nadesłane

W tym roku jesienne porządki w mieście przebiegały sprawnie, z nielicznymi wyjątkami. 

Usuwaniem piasku, liści czy śniegu na chodnikach przed posesjami należącymi do miasta zajmują się wyspecjalizowane firmy wybierane  w drodze przetargu. - W okresie jesiennym największym problemem jest bieżące zgrabianie i sukcesywne usuwanie liści. Jest to o tyle ważne, że przy jesiennej aurze, liście zalegające na traktach pieszych mogą stanowić niebezpieczeństwo, gdyż stają się śliskie – wyjaśnia Magdalena Marszałek, rzecznik ADM. -  W tym roku jesienne porządki przebiegały sprawnie.

Tymczasem jedna z bydgoskich wspólnot mieszkaniowych poskarżyła się nam, że przy blokach na terenie należącym do miasta gniją liście, które już dawno temu powinny zostać uprzątnięte i wywiezione.

- Mieliśmy jedynie pojedyncze zgłoszenia o zaleganiu liści. W takich sytuacjach każdorazowo kontaktujemy się z podmiotem sprzątającym, który zazwyczaj natychmiast interweniuje – poinformowała nas rzeczniczka ADM.

Synoptycy przewidują ochłodzenie w drugiej połowie grudnia i możliwe opady śniegu. A biały puch przykryje ewentualne niedociągnięcia w zakresie zgrabiania.

(was)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone