Zamknij
REKLAMA

Kierowcy i piesi w oku kamery bydgoskiego MCM na Glinkach

20:38, 15.02.2019 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Policja

Policjanci na terenie Bydgoszczy cyklicznie, przy pomocy mobilnego centrum monitoringu, sprawdzają skalę wykroczeń popełnianych przez kierujących, ale również pieszych użytkowników dróg w niebezpiecznych miejscach.  Dzisiaj (15.02.)  „rozliczali” użytkowników dróg, którzy łamali obowiązujące przepisy w rejonie ul. Glinki.

Dzisiaj (15 lutego) w godzinach porannych w rejonie ul. Glinki, gdzie jest bardzo duże natężenie ruchu i gdzie często dochodzi do łamania przepisów ruchu drogowego, policjanci przy pomocy mobilnego centrum monitoringu postawili sobie zadanie wychwycenia kierujących i pieszych, którzy nie stosowali się do znajdującego się tam oznakowania czy sygnalizacji.

W trakcie opisywanych działań policjanci ujawnili 8 wykroczeń, których dopuścili się piesi. Mundurowi nałożyli na niezdyscyplinowanych użytkowników dróg 4 mandaty karne, a w pozostałych 4 przypadkach zastosowali pouczenie.

Zaznaczyć należy, że funkcjonariusze nie ujawnili podczas działań żadnego wykroczenia popełnionego przez kierujących pojazdami.

- Tego typu działania bydgoskich policjantów będą organizowane cyklicznie - informuje podkom. Lidia Kowalska z Zespołu Prasowego KWP w Bydgoszczy.

Fot. Policja

(i)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

PinPin

4 0

Witam . czy cos o tym wiecie ze straznicy miejscy od wczoraj prowadzą protest i nie wystawiają mandatow ? Czy ktos moze to sprawdzic . podobno zmuszali ich do karania bydgoszczan . 08:17, 16.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JaJa

1 0

Piesi to rozumiem że są przyzwyczajeni by w tym miejscu przechodzić wbrew przepisom, pieszego emeryta to nie jest jakaś wielka sztuka złapać dla policjanta. Jeśli by kamera rejestrowała prędkość pojazdów, ciekawe czy statystyki też by były takie imponujące. 13:37, 18.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone