Zamknij
REKLAMA

Nożownik z Parkowej w rękach policji. Odpowie za zabicie 41-letniego mężczyzny

17:28, 19.02.2019 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Policja

Policjanci zatrzymali 35-latka, który w niedzielę (17 lutego) w nocy pchnął nożem na ulicy Parkowej 41-letniego mężczyznę. Mimo akcji ratowniczej, poszkodowany napadem, zmarł.

W niedzielę (17 lutego) po godzinie 1:00 w nocy policjanci z bydgoskiego Śródmieścia zostali powiadomieni o mężczyźnie leżącym w kałuży krwi na chodniku przed jednym z lokali. Na ulicę Parkową natychmiast został skierowany patrol.  Mężczyzna miał ranę kłutą lewego uda. Karetką pogotowia przewieziony został do szpitala. Niestety, 41-latek, obywatel Ukrainy, mimo udzielanej w szpitalu pomocy, zmarł.

Poszukiwania sprawcy napadu szybko zakończyły się jego ujęciem. Mężczyzna został zatrzymany w poniedziałek w mieszkaniu w centrum miasta. Podczas jego przeszukania kryminalni znaleźli narkotyki i zabezpieczyli worek z marihuaną oraz kilka porcji amfetaminy. 35-latek został dowieziony do policyjnego aresztu.

We wtorek (19 lutego) kryminalni doprowadzili zatrzymanego 35-latka do prokuratury. Tam oskarżyciel postawił mu zarzut ciężkiego uszkodzenia ciała, którego następstwem była śmierć człowieka. Wcześniej śledczy z komendy miejskiej przedstawili mu zarzut posiadania narkotyków. Prokurator skierował do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie.

(i)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

NowackiNowacki

2 1

Sprzedawca duńskiej kiełbasy z Fordonu bardzo nerwowy, syna mu aresztowano czyli sterydowego kuturystę. 12:41, 20.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone