Zamknij
REKLAMA

W niedzielę po południu starówka na czas biegu zamknięta

21:41, 13.04.2019 | i
REKLAMA
Skomentuj
Autor: Pit1233 /z: Wikipedia/

14 kwietnia Bydgoski Bieg Urodzinowy w centrum miasta. Na czas biegu wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu na jego trasie.

Na placu Teatralnym i ul. Grodzkiej sukcesywnie zostały już wyłączane z funkcjonowania ogólnodostępne parkingi. Natomiast w niedzielę, 14 kwietnia, w godzinach porannych zostanie zamknięty dla ruchu kołowego plac Teatralny, ul. Mostowa i ul. Grodzka (od ul. Malczewskiego do ul. Podwale). Z tego powodu w obrębie Starego Rynku czasowo zostanie przywrócona możliwość przejazdu ulicą przy północnej pierzei rynku do ul. Krętej i dalej do ul. Podwale.

Około godziny 14:40 czasowo będzie wstrzymywany ruch drogowy na ul. Grodzkiej (odcinek od ul. Podwale do ul. Bernardyńskiej), ul. Podwale (od ul. Magdzińskiego do ul. Grodzkiej), ul. Mennica, ul. Tamka, ul. Ku Młynom, ul. Przyrzecze (od ul. Ku Młynom do ul. Farnej), ul. Farnej, ul. Jezuickiej (od ul. Niedźwiedzia do ul. Farnej) i ul. Malczewskiego. Na wymienionych ulicach, ruch zostanie przywrócony po przebiegnięciu ostatnich biegaczy. Przywrócenie obowiązującej organizacji ruchu na placu Teatralnym, ul. Mostowej i ul. Grodzkiej (od ul. Malczewskiego do ul. Podwale) powinno nastąpić do godziny. 19:00.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone