Zamknij
REKLAMA

Świąteczny spacer w Ogrodzie Botanicznym w Myślęcinku? Tak!

14:35, 19.04.2019 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Jacek Nowacki

W Ogrodzie Botanicznym w Myślęcinku rozkwita wiosna. Idealne miejsce na spacer w święta...

Ogród Botaniczny w Myślęcinku mieni się delikatnymi wiosennymi barwami. Ciepłe dni i słońce uścieliły już jasnozielone trawniki, a na nich coraz liczniejsze kolonie żółtych zawilców mówią "dzień dobry". Nieśmiało jeszcze rozwijają się fioletowe pąki magnolii, a żółte kwiatki forsycji już sposobią się, by utworzyć zwarte galerie wzdłuż myślęcińskich dróżek. Wokół kwitną pigwowce, forsycje, śliwy, wiśnie, jabłonie i derenie.

W święta w myślęcińskim botaniku będzie jeszcze piękniej! Spacer dowolną trasą budzącego się do życia ogrodu może ubogacić  niespodziewanym doświadczeniem. A na święta pogoda zapowiada się wprost rewelacyjnie!

Wejście do Ogrodu Botanicznego w godzinach 9-21 darmowe!

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone