Zamknij
REKLAMA

Bartłomiej Bartnicki pełnomocnikiem wojewody ds. sportu i turystyki

15:45, 13.05.2019 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Jacek Nowacki

Wojewoda Mikołaj Bogdanowicz powołał nowego pełnomocnika ds. sportu i turystyki. Został nim Bartłomiej Bartnicki, utytułowany sportowiec, zapaśnik, dwukrotny uczestnik olimpiad oraz wielokrotny mistrz Polski i reprezentant kraju na mistrzostwach świata i Europy.

- Zależy mi na tym, aby współpraca ze środowiskami sportowymi i z samorządami, które bardzo często korzystają z różnych środków, m.in. z Ministerstwa Sportu i Turystyki, miała swojego przedstawiciela. Chcę, żeby ten przedstawiciel był do dyspozycji klubów sportowych w naszym województwie – powiedział wojewoda Mikołaj Bogdanowicz podczas konferencji prasowej w urzędzie wojewódzkim, podczas której przedstawił nowo powołanego pełnomocnika.

Bartłomiej Bartnicki to były sportowiec, reprezentant kadry narodowej w zapasach w stylu wolnym. Był wielokrotnym mistrzem Polski, reprezentantem kraju na mistrzostwach świata i Europy oraz dwukrotnym uczestnikiem igrzysk olimpijskich: w Atenach w 2004 r. i w Pekinie w 2008 r. Jest członkiem zarządu klubu sportowego "Gwiazda" Bydgoszcz i członkiem Komisji Rewizyjnej Kujawsko-Pomorskiego Związku Zapaśniczego. Jest także instruktorem samoobrony oraz trenerem zapasów.

Do podstawowych obowiązków nowego pełnomocnika ds. sportu i turystyki będzie należało wspieranie inicjatyw dotyczących tworzenia warunków dla rozwoju kultury fizycznej w województwie, upowszechnianie i promowanie rozwoju sportu oraz upowszechnianie aktywności fizycznej w województwie, współpraca z klubami, organizacjami i związkami sportowymi w celu realizacji zadań określonych powyżej, a także wspieranie działań związanych z rozwojem i promocją turystyki w województwie.

- Na pewno będę pomagał zarówno większym jak i mniejszym klubom, żeby skorzystały z programów, które przygotowuje  Ministerstwo Sportu i Turystyki. Zrobię wszystko, żeby sportowcy w naszym regionie czuli się bardzo dobrze – powiedział Bartłomiej Bartnicki.

Fot. Jacek Nowacki

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

MikiMiki

13 6

Niech ten Fiku Miku lepiej zajmie się s5 i pracą merytoryczną, a nie ciągle tylko lans i błysk fleszy. Co za tupet. 16:06, 13.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PopisPopis

15 6

Z tego życiorysu wynika, że facio był sportowym przeciętniakiem, bo Mistrzów Polski jest w Bydgoszczy pewnie kilkuset i żaden nie pcha się do partyjnego żłobu, bo mu milszy honor niż pisowskie srebrniki.
Gdyby Tomek Gollob dowiedział się,że ludzie Rydzyka rozdają stanowiska w urzędach za sam udział w zawodach a nie za tytuły i medale, to pewnie by się zaksztusił ze śmiechu. A przecież Bogdanowicz w czasie kampanii tak bardzo wyrywał się do pomagania Tomkowi i krytykował tych, którzy wg. Pis robią za mało.
Jeżeli przeciętny sportowiec jeżdżący na wycieczki na Olimpiady i mistrzostwa załapał się na etat u wojewody, to znaczy, że jak Azorek przyniósł Ardanowskiemu w ząbkach legitymację PIS, leżał przez tydzień krzyżem u Rydzyka, na co ma poświadczenie oraz jest życiowo niezaradny, więc musi być wspomagany z państwowych pieniędzy. 17:27, 13.05.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

AmiAmi

4 2

Z twojej żenującej wypowiedzi wynika ogrom niewiedzy w temacie obrażanej przez Ciebie osoby. 19:03, 13.05.2019


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


GoloGolo

0 3

Miernoty siedzą w domu i komentują w internecie tak jak ty 13:30, 14.05.2019


@Golo@Golo

0 2

Dobrze, że chociaż ty nie komentujesz w internecie. 16:24, 14.05.2019


StenSten

5 9

Znowu Hetzig ( pod pseudonimem "Popis") wygłasza absurdalne tyrady antypisowskie.
Jaką mistrzynią sportu była Joanna Mucha ? Pełnomocnik wojewody nie musi być Gollobem. On ma być sprawnym urzędnikiem, który ma jako takie pojęcie na temat sportu, czyli większe od ministry Muchy. To całkowicie wystarczy. 21:18, 13.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Zdzichu MarburaZdzichu Marbura

5 3

Po zdradzie PiSu Frelichowski ( pod pseudonimem "Popis") wygłasza świetne wpisy antypisowskie.
Jaką mistrzynią sportu był Patryk Jaki ? Pełnomocnik wojewody musi być wiernym prezesowi. Już był taki minister w PiS, który wylądował na ławie oskarżonych. PiS przyciąga miernoty i miernoty ciągną do PiS. 11:53, 14.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

StenSten

1 2

Hecyś, niczego mądrego napisać nie potrafisz. Ciągle ten sam bełkot na temat Frelichowskiego ( obłęd ?) i kiepskie uwagi antypisowskie. Odnośnie kompetencji ministry sportu Muchy ani słowa. Nie dziwię się temu zważywszy na fakt, że ani minister sportu ani pełnomocnik wojewody od tych spraw nie muszą być sportowcami, zwłaszcza wybitnymi.
Ale czy twój ptasi móżdżek potrafi pojąć takie proste sprawy ? Pytanie raczej retoryczne. 13:18, 14.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

regulaminregulamin

0 0

System nagród w szpitalach za akredytację jest niezrozumiały?Otrzymują pracownicy za obecność w dniu akredytacji.Gdzie natomiast nagroda za wkład włożony w jakość szpitala?Pracownicy pracujący tylko na jedną zmianę zawsze otrzymają nagrodę -bo są w pracy,ale dlaczego otrzymują pracownicy kontraktowi prowadzący działalność -a pomijani są na umowie o pracę to wymaga wyjaśnienia.Dla biednych nawet taka forma rzeczowa się przyda. 07:58, 15.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Po lewejPo lewej

3 1

nie zła pipa a z prawej nieudacznik, który hamuje rozwój Bydgoszczy... 13:49, 15.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone