Zamknij
REKLAMA

Dwie policjantki uratowały desperata, który chciał popełnić samobójstwo

13:53, 21.05.2019 | i
REKLAMA
Skomentuj

Dzięki szybkiej reakcji policjantek z bydgoskiego Śródmieścia mężczyzna, który chciał targnąć się na własne życie trafił pod opiekę lekarzy. Dzielnicowe asp. szt. Izabella Born oraz mł. asp. Hanna Giza-Łazińska uratowały 40-letniego mężczyznę.

W minioną sobotę (18 maja) około godziny 11:30  bydgoscy policjanci zostali powiadomieni o tym, że w jednym z mieszkań może dojść do tragedii, gdyż mężczyzna chce targnąć się na własne życie. W tym celu wziął nóż i poszedł do łazienki.

Na ratunek zagrożonemu mężczyźnie ruszył patrol z bydgoskiego Śródmieścia w składzie: asp. szt. Izabella Born oraz mł. asp. Hanna Giza- Łazińska. Po dotarciu policjantek na miejsce, świadek wskazał im mężczyznę siedzącego na poręczy balkonu na IV piętrze. Przed skokiem próbowała powstrzymać go zdenerwowana kobieta.

Policjantki natychmiast udały się do wskazanego mieszkania i skierowały swoje kroki na balkon. Tam zastały mężczyznę, który połową ciała był już poza balkonem i schodził głową w dół.  Asp. szt. Izabella Born oraz mł. asp. Hanna Giza- Łazińska najpierw próbowały rozmową odwieść desperata od wypadnięcia z balkonu.

Jednak mężczyzna odrzucał pomoc i twierdził, że chce się zabić. Wtedy policjantki chwyciły 40-latka za nogę, a następnie bark, mocno chwytając za ubranie. Po chwili szamotania, siłą wciągnęły mężczyznę do mieszkania. Próby wyrwania się  40-latka były nieskuteczne. Po chwili na miejsce dramatycznych wydarzeń dotarły kolejne patrole, karetka pogotowia oraz straż pożarna. 40-latek po obezwładnieniu i opatrzeniu medycznym został przewieziony do szpitala.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

JuliaJulia

5 0

Brawo dziewczyny!!!!Jesteście panie świetne!!! 19:07, 21.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Pewnie?Pewnie?

3 0

żona go wykończyła? Bo niestety coraz więcej jest dziwacznych kobiet ,które nigdy nie powinny zakładać rodzin. 19:41, 21.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone