Zamknij
REKLAMA

Hulajnogi elektryczne pojawiły się i znikły, ale wrócą

11:47, 11.06.2019 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Jacek Nowacki

Na początku  czerwca  pojawiły się w naszym mieście hulajnogi elektryczne marki blinkee.city. W związku z problemami technicznymi pojazdy te zostają czasowo wycofane w celu weryfikacji oprogramowania.

Operator zdecydował o weryfikacji oprogramowania wszystkich 40 hulajnóg elektrycznych, po tym, jak w kilku pojazdach usługa lokalizacji jednośladu w aplikacji z faktyczną lokalizacją pojazdu na ulicy nie pokrywały się. Hulajnogi zostaną objęte akcją serwisową, po której wrócą na ulice Bydgoszczy.

W trakcie pierwszego tygodnia funkcjonowania hulajnóg w Bydgoszczy w kilku jednośladach wykryliśmy wadę produkcyjną. Ponieważ bardzo zależy nam na tym, by dostarczać w 100% sprawnie działającą usługę, zdecydowaliśmy, że wszystkie zamówione pojazdy wysyłamy do producenta w celu sprawdzenia wszystkich komponentów i wprowadzenia koniecznych poprawek w oprogramowaniu – tłumaczy Tomasz Krzywański, lokalny partner blinkee.city w Bydgoszczy. – Spotkaliśmy się z bardzo pozytywnym przyjęciem bydgoszczan, którzy błyskawicznie zaczęli poruszać się hulajnogami. Zadowolenie naszych użytkowników jest dla nas najważniejsze, dlatego nie chcemy ryzykować, że wykryta usterka pojawi się w kolejny pojazdach. Stąd decyzja o poddaniu weryfikacji wszystkich pojazdów u producenta – podsumowuje Krzywański.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone