Zamknij
REKLAMA

Rozrywkowe Lato rozpocznie się w niedzielę w Myślęcinku

13:51, 10.07.2019 | i
REKLAMA
Skomentuj

Leśny Park zaprasza rodziny na spotkania pełne atrakcji do Parku Rozrywki w Myślęcinku! W najbliższą niedzielę (14 lipca) do wspólnej zabawy wciągną Teatr Za Jeden Uśmiech i Szkoła Tańca ECHO art. Wstęp wolny.

Każde niedzielne spotkanie w myślęcińskim Parku Rozrywki odbędzie się o godzinie 15.

Do 18 sierpnia co tydzień czekać będą inne aktywności. Rozrywkowe lato otworzy spektakl o Rycerzu Bolko z Kociejdziury i Królewnie z Wieży w wykonaniu krakowskiego Teatru Za Jeden Uśmiech. To zabawna historia dzielnego rycerza pragnącego ocalić uwięzioną królewnę Matyldę. Zadanie to okaże się niełatwe i mali widzowie śledzić będą perypetie i przeszkody, które będzie musiał pokonać odważny rycerz.

O godzinie 16.30 natomiast o dobrą zabawę zadba Szkoła Tańca ECHO art. To multimedaliści konkursów o randze ogólnopolskiej, wielokrotni mistrzowie Polski, mistrzowie Europy i medaliści mistrzostw świata. Doceniani za niezwykle wysoki poziom techniczny i artystyczny, a przede wszystkim za wyjątkowe choreografie. Poprowadzą animacje taneczne, gry i zabawy muzyczne, a także zaprezentują swoje turniejowe pokazy.

Na stoiskach obok Akademia Wynalazców pokaże, czym jest m.in.  robotyka i jak mądrze się bawić i uczyć jednocześnie, a Centrum Edukacji Nowodworska „Biret” w ramach wspólnej zabawy poza animacjami dla dzieci przedstawi ofertę edukacyjną dla najmłodszych.

Rodzinne spotkania w Parku Rozrywki odbywać się będą przy Muzeum Ziemi, są darmowe - na te teren można wejść bez biletu.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

rytonryton

3 1

triathlon w centrum miasta, a dziecięce teatrzyki na przedmieściach. Jak zwykle urzędowa paranoja. 19:55, 10.07.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

trythontrython

1 3

Pisowski malkontent, który wszyćko wie lepiej. 20:55, 10.07.2019


Brawo!!!Brawo!!!

1 1

Bardzo doby pomysł!! 08:44, 11.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone