Zamknij
REKLAMA

Zrywał kobietom z szyi złote łańcuszki aż spotkał komendanta komisariatu w Fordonie

12:56, 19.07.2019 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Policja

Miesiąc grasował w Fordonie złodziej złotych łańcuszków. Kilka dni temu na targowisku zdemaskował go komendant fordońskiego komisariatu.

11 czerwca w godzinach popołudniowych na jednej z ulic Fordonu do starszej kobiety podszedł mężczyzna i zerwał jej z szyi złoty łańcuszek, po czym uciekł. Do kolejnej niemal identycznej w przebiegu kradzieży doszło tydzień później. Podobne zuchwałe kradzieże były zgłaszane średnio co tydzień. Złodziej działał na terenie Fordonu.

Kiedy na podstawie zapisów monitoringu mundurowi ustalili wizerunek rabusia jego schwytanie było już tylko kwestią czasu. Kilka dni temu mężczyzna został zatrzymany. Rozpoznał go komendant Komisariatu Bydgoszcz-Fordon. Dostrzegł złodzieja w rejonie Targowiska Białe przy ulicy Pelplińskiej. Mężczyzna obserwował osoby na bazarze. Jego rysopis idealnie odpowiadał osobie, która dokonywała kradzieży łańcuszków. Komendant podszedł do niego i wylegitymował. Na miejsce wezwał również patrol. 45-latek został zatrzymany. Mężczyznę rozpoznały osoby okradzione.

Śledczy z fordońskiego komisariatu postawili mu cztery zarzuty dotyczące kradzieży popełnione w warunkach recydywy. Policjanci wnioskowali o jego tymczasowe aresztowanie. Prokurator zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Teraz 45-latek będzie pięć razy w tygodniu „odwiedzać” komisariat w Fordonie, a sprawami kradzieży zajmie się sąd.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone