Zamknij
REKLAMA

Strefa parkowania dla skuterów elektrycznych rozszerzona o Osową Górę i Górzyskowo

09:34, 20.07.2019 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. (i)

Operator skuterów elektrycznych wypożyczanych na minuty blinkee.city, rozszerza obszar strefy parkowania w Bydgoszczy o nowe dzielnice: Osowa Góra i Górzyskowo. Poszerzone zostały również obszary już istniejących: Wzgórze Wolności, Wyżyny, Bartodzieje czy osiedle Leśne.

Na początku maja pojawiło się w Bydgoszczy 35 skuterów elektrycznych blinkee.city, które  można wypożyczać na minuty wprost z ulicy. Wypożyczenie jednośladu  jest bardzo proste – wystarczy zarejestrować się w bezpłatnej aplikacji blinkee.city i znaleźć najbliższy wolny skuter oraz zarezerwować go. Po dotarciu do maszyny można  rozpocząć jazdę. Koszt przejażdżki skuterem to 69 gr za minutę i 9 gr za postój. Jeśli użytkownik przekroczy kwotę 89 zł na dzień, może dalej jechać skuterem, ale już bezpłatnie.

Operator skuterów elektrycznych w ostatnich dniach rozszerzył obszar strefy parkowania  o nowe dzielnice: Osowa Góra i Górzyskowo. Poszerzone zostały również obszary już istniejących: Wzgórze Wolności, Wyżyny, Bartodzieje czy osiedle Leśne. Marka planuje kolejne zmiany: Następne poszerzenie strefy, jeszcze tego lata, ma objąć Fordon, jeszcze tego lata, kiedy zwiększy liczbę dostępnych skuterów.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone