Zamknij
REKLAMA

Pół kilograma amfetaminy niósł w nocy w plecaku na Szwederowie

14:35, 09.08.2019 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Policja

Policjanci patrolujący wczoraj w nocy Szwederowo zatrzymali 32-letniego bydgoszczanina, który w plecaku niósł niemal pół kilograma amfetaminy.

W czwartek (8 sierpnia) tuż po północy policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego z bydgoskiego Szwederowa zauważyli na przystanku autobusowym u zbiegu ulic Brzozowej i Bielickiej  mężczyznę, który na ich widok zaczął nerwowo się zachowywać i chować coś do plecaka. Nerwowość mężczyzny wyjaśniła się podczas legitymowania i sprawdzenia zawartości plecaka. Policjanci znaleźli w  nim woreczki z białym proszkiem oraz kryształkami, a także wagę elektroniczną, puste woreczki strunowe i pieniądze.

32-latek został przewieziony do komisariatu. Tam okazało się, że w plecaku jest znacznie więcej narkotyków. Łącznie policjanci znaleźli przy nim niemal pół kilograma amfetaminy. Okazało się też, że to nie jedyny czyn, za który bydgoszczanin odpowie. Mundurowi w sumie postawili mu dwa zarzuty: posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz udzielania ich innej osobie w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Za przestępstwa te grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

- Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego policjanci wystąpili, za pośrednictwem prokuratora, do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie. Sędzia po zapoznaniu się z aktami sprawy przychylił się do wniosku i aresztował bydgoszczanina na 3 miesiące - poinformowała podkom. Lidia Kowalska z Zespołu Prasowego KWP w Bydgoszczy.

REKLAMA
(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone