Zamknij
REKLAMA

Napastował seksualnie kobiety i został sfilmowany. Na świat patrzy już zza krat

12:16, 06.09.2019 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Policja

Bydgoscy policjanci zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który przez kilka miesięcy w różnych częściach miasta napastował seksualnie kobiety. Lubieżny napastnik został tymczasowo aresztowany.

Od kwietnia bydgoscy policjanci prowadzili poszukiwania mężczyzny napastującego seksualnie kobiety, w tym małoletnie. Pierwszą ofiarą przestępcy była osoba małoletnia. Kolejne dwa występki popełnione zostały w lipcu. Sprawca przy użyciu siły próbował dotykać miejsc intymnych napastowanych kobiet. Głośna reakcja pokrzywdzonych, a także osób postronnych szybko spłoszyła napastnika. Ostatnie zdarzenie miało miejsce w sierpniu i ponownie dotyczyło osoby małoletniej. Mężczyzna obnażając się złożył propozycję o charakterze seksualnym.

Przy popełnieniu ostatniego przestępstwa 30-latek został zarejestrowany przez monitoring, kiedy jechał rowerem. Nagranie zostało opublikowane w internecie. Cztery dni temu kryminalni z bydgoskich Wyżyn opublikowali zdjęcia wizerunku sprawcy  występku, do którego doszło na ulicy Wojska Polskiego w Bydgoszczy. Trzy godziny później mężczyzna sam stawił się w komisariacie. 30-latek został zatrzymany.

Prokurator napastującemu kobiety 30-latkowi postawił cztery zarzuty popełnienia przestępstw, które kodeks karny określa jako doprowadzenie  osoby do innej czynności seksualnej, w tym też osoby małoletniej.

- Wczoraj, 5 września, mężczyzna został doprowadzony do sądu, który podejrzanego tymczasowo aresztował na najbliższe trzy miesiące. Za popełnione przez niego przestępstwa grozi do 12 lat pozbawienia wolności - informuje kom. Przemysław Słomski z Zespołu Prasowego KWP w Bydgoszczy.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

ZdzichuZdzichu

3 3

Ten w środku, to ja. 17:43, 06.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

@Zdzichu@Zdzichu

3 3

Leonard to twój syn Dominik? Zmienił opcje seksualną?
19:46, 06.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone