Zamknij
REKLAMA

Amator cudzych rowerów i diler narkotyków wpadli jednocześnie

14:23, 14.10.2019 | i
Skomentuj Fot. Policja
REKLAMA

Kiedy bydgoscy policjanci zatrzymywali mężczyznę podejrzewanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków, w ich ręce wpadł amator cudzych rowerów. 

Bydgoscy policjanci zatrzymali 22-letniego mężczyznę pod zarzutem posiadania znacznej ilości narkotyków. W mieszkaniu 22-latka mundurowi znaleźli ponad 93 gramy amfetaminy w zawiniątkach z czarnej folii oraz w woreczkach strunowych oraz 39 gramów zielonego suszu.

Podczas przeszukania 22-latka odwiedził jego znajomy. Po jego wylegitymowaniu okazało się, że przyjechał kradzionym rowerem. 37-latek został zatrzymany. W toku postępowania wyszło na jaw, że zatrzymany ma na koncie  13 kradzieży rowerów o łącznej wartości ponad 19 tysięcy złotych. Mężczyzna dokonywał ich na terenie całego miasta. Jemu postawiono zarzuty kradzieży cudzego mienia.

Natomiast 22-latek podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków trafił do policyjnego aresztu. Sąd tymczasowo aresztował mężczyznę na 3 miesiące.

22-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności, a amatorowi cudzych rowerów do 5 lat.

Fot. Policja

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz