Zamknij
REKLAMA

Sprawca napadu na sklep na Szwederowie aresztowany

13:55, 05.11.2019 | i
Skomentuj
Fot. Policja
REKLAMA

Dwa dni trwały poszukiwania rozbójnika, który obrabował sklep na Szwederowie. Za napad z nożem w ręku 29-letniemu mężczyźnie grozi wieloletnie więzienie.

W miniony czwartek (30 października) wieczorem na Szwederowie doszło do napadu na sklep z nożem w ręku. Napastnik grożąc nim, zażądał wydania pieniędzy. Po otrzymaniu gotówki uciekł.

Prowadzący śledztwo funkcjonariusze zabezpieczyli monitoring i przesłuchali świadków. Analiza zgromadzonych w sprawie dowodów pozwoliła im na wytypowanie podejrzewanego. Policjanci ustalili też miejsce, w którym mógł się ukrywać.

W miniony piątek (1 listopada) po południu zapukali do wytypowanego mieszkania. Przypuszczenia kryminalnych potwierdziły się, bo w środku zastali podejrzewanego 29-latka. Następnie udali się z nim do jego miejsca zamieszkania. Tam znaleźli i zabezpieczyli między innymi ubranie, w którym napadł na sklep. Na miejscu okazało się również, że nielegalnie pobiera prąd w mieszkaniu. 29-latek trafił do policyjnego aresztu. Zatrzymany był już wcześniej znany policjantom. Co więcej, napadu na sklep dokonał w warunkach tzw. recydywy.

Następnego dnia (2 listopada) podejrzany został doprowadzony do prokuratury. Oskarżyciel postawił mu zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Następnie wnioskował do sądu o jego tymczasowe aresztowani. Jeszcze tego samego dnia sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy aresztował 29-latka na najbliższe trzy miesiące.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Jac78Jac78

0 0

Do puchy gnoja 15:10, 07.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz