Zamknij
REKLAMA

Hyundaie i30 trafią do kujawsko-pomorskiej policji

09:26, 06.11.2019 | i
Skomentuj Fot. Policja
REKLAMA

Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy była jednostką wyznaczoną przez KGP do zakupu oznakowanych radiowozów dla pionu ruchu drogowego wszystkich garnizonów w kraju. Z całej puli do kujawsko-pomorskiej komendy trafią 3 oznakowane radiowozy marki Hyundai i30.

40 sztuk nowych oznakowanych radiowozów marki Hyundai i30 zakupionych ze środków z "Programu Modernizacji Policji …" za kwotę niemalże 3,5 mln złotych wkrótce pojawi się na ulicach polskich miast. To konsekwencja zakupu radiowozów, który został zlecony kujawsko-pomorskiej komendzie przez Komendę Główną Policji.

Radiowozy o mocy silnika 140KM i pojemności silnika 1400 cm3, z automatyczną skrzynią biegów, klimatyzacją, kamerą cofania i czujnikami ruchu wyjadą do służby z policjantami ruchu drogowego.

Auta trafią do wszystkich garnizonów policji w kraju, a trzy z nich pozostaną w Kujawsko-Pomorskiem.

Fot. Policja

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz