Zamknij
REKLAMA

Rondo Grunwaldzkie pod baczną obserwacją policjantów. 6 kierowców namierzonych...

15:24, 06.11.2019 | i
Skomentuj
Fot. Policja
REKLAMA

Tym razem bydgoscy policjanci poddali rondo Grunwaldzkie uważnej obserwacji. Do działań wykorzystali Mobilne Centrum Monitoringu. Policyjne kamery namierzyły 6 kierowców, którzy zignorowali światło "czerwone".

Dzisiaj (6 listopada) przed południem  policjanci przeprowadzili z użyciem Mobilnego Centrum Monitoringu obserwację ruchu samochodów wjeżdżających na rondo Grunwaldzkie.

Policyjne kamery z pewnej odległości obserwowały kierujących, którzy nie stosowali się do znajdującego się oznakowania, a przede wszystkim sygnalizacji świetlnej i wjeżdżali na rondo na czerwonym świetle. Obsługa monitoringu, kiedy namierzyła takiego kierowcę, od razu informowała znajdujący się kilkadziesiąt metrów dalej patrol „drogówki”. Mundurowi zatrzymywali ignorującego czerwone światło kierowcę i rozliczali za popełnione wykroczenie.

W trakcie akcji policjanci namierzyli sześciu kierowców, którzy wjechali na czerwonym świetle. Pięciu z nich ukaranych zostało mandatem karnym, a jeden pouczony.

- Tego typu działania bydgoskich policjantów będą organizowane cyklicznie - ostrzega podkom. Lidia Kowalska z Zespołu Prasowego KWP w Bydgoszczy.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz