Zamknij
REKLAMA

Rondo Grunwaldzkie pod baczną obserwacją policjantów. 6 kierowców namierzonych...

15:24, 06.11.2019 | i
Skomentuj Fot. Policja
REKLAMA

Tym razem bydgoscy policjanci poddali rondo Grunwaldzkie uważnej obserwacji. Do działań wykorzystali Mobilne Centrum Monitoringu. Policyjne kamery namierzyły 6 kierowców, którzy zignorowali światło "czerwone".

Dzisiaj (6 listopada) przed południem  policjanci przeprowadzili z użyciem Mobilnego Centrum Monitoringu obserwację ruchu samochodów wjeżdżających na rondo Grunwaldzkie.

Policyjne kamery z pewnej odległości obserwowały kierujących, którzy nie stosowali się do znajdującego się oznakowania, a przede wszystkim sygnalizacji świetlnej i wjeżdżali na rondo na czerwonym świetle. Obsługa monitoringu, kiedy namierzyła takiego kierowcę, od razu informowała znajdujący się kilkadziesiąt metrów dalej patrol „drogówki”. Mundurowi zatrzymywali ignorującego czerwone światło kierowcę i rozliczali za popełnione wykroczenie.

W trakcie akcji policjanci namierzyli sześciu kierowców, którzy wjechali na czerwonym świetle. Pięciu z nich ukaranych zostało mandatem karnym, a jeden pouczony.

- Tego typu działania bydgoskich policjantów będą organizowane cyklicznie - ostrzega podkom. Lidia Kowalska z Zespołu Prasowego KWP w Bydgoszczy.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz