Zamknij
REKLAMA

Mieszkaniec Fordonu trafił za kratki za narkotyki

13:51, 08.11.2019 | i
Skomentuj Fot. Policja
REKLAMA

Niemal każdego dnia bydgoscy policjanci zatrzymują osoby zamieszane w narkotykowy proceder. Dzisiaj za kratki trafił 35-letni mieszkaniec Fordonu.

Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia dowiedzieli się, że jeden z mieszkańców Fordonu może posiadać w domu znaczne ilości narkotyków, a także wprowadzać je do obrotu. Podejrzewanemu bydgoszczaninowi policjanci złożyli wizytę w domu. Po przedstawieniu powodu przybycia funkcjonariusze weszli razem z nim do mieszkania. W jednym znaleźli  środki odurzające schowane w plecaku. Łącznie policjanci zarekwirowali ponad 600 gramów białego proszku oraz ponad 40 gramów suszu roślinnego, a także dwie wagi elektroniczne, cztery telefony komórkowe oraz pieniądze. Zabezpieczone substancje trafiły do laboratorium kryminalistycznego, gdzie badania potwierdziły, że to amfetamina i marihuana.

35-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej izby zatrzymań. Wczoraj po uzyskaniu opinii z laboratorium mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości narkotyków oraz udzielania ich innej osobie w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Za tego typu przestępstwa grozi kara do 10 pozbawienia wolności.

Dzisiaj, 8 listopada, bydgoszczanin trafił przed oblicze sądu, który na wniosek prokuratora tymczasowo aresztował 35-latka na dwa miesiące.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz