Zamknij
REKLAMA

Pierwszy atak zimy. W nocy może być ślisko

13:02, 02.12.2019 | i
Skomentuj Fot. (jn)
REKLAMA

Dyżurny Bydgoskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega, że po spadku temperatury w nocy nawet do minus 6 stopni przy gruncie nawierzchnie dróg i chodników mogą pokryć się lodem.

Synoptycy przewidują, że temperatura w nocy z 2 na 3 grudnia może spaść do -4°C, a przy gruncie nawet do -6°C. Takie nagłe ochłodzenie może powodować ślizgawicę na drogach i oblodzenie chodników.  Po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem lub mokrego śniegu na drogach może być niebezpiecznie.

Przed wyruszeniem w drogę samochodem warto sprawdzić stan nawierzchni jezdni. Ostrożność zalecana jest też pieszym. Może być łatwo o wywrotkę na chodniku.

We wtorek, 3 grudnia, temperatura poniżej 0°C będzie się utrzymywała do godzin przedpołudniowych.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz