Zamknij
REKLAMA

Ścigany listem gończym wpadł w ręce policjantów po uderzeniu w słup energetyczny

13:55, 13.01.2020 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Policja

Bydgoscy policjanci schwytali mężczyznę poszukiwanego listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności za rozbój. Bydgoszczanin odpowie również za posiadanie narkotyków, które policjanci znaleźli przy nim podczas zatrzymania.

Ponad trzy lata pozbawienia wolności ma do odbycia 40-latek z Bydgoszczy, którego poszukiwali bydgoscy policjanci na podstawie wydanego przez sąd listu gończego. Ustalenia funkcjonariuszy pozwoliły dotrzeć do jego miejsca pobytu oraz samochodu, którym się poruszał mimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych obowiązującego do września 2020 roku.

Mundurowi przystąpili do zatrzymania poszukiwanego bydgoszczanina, kiedy wyszedł z bloku i skierował swoje kroki do zaparkowanego przy ulicy auta. Na widok policjantów szybko wsiadł do pojazdu, zablokował drzwi i próbował odjechać, uderzając w słup energetyczny.

40-latek nie tylko nie uniknie „odsiadki”, ale dodatkowo poniesie odpowiedzialność za przestępstwa narkotykowe. Mundurowi znaleźli przy nim woreczek strunowy z zawartością 8 porcji MDMA oraz tzw. „działki” amfetaminy. Natomiast w wózku dziecięcym znajdującym się w użytkowanej przez niego piwnicy znajdowało się ponad 30 gramów MDMA.

Teraz bydgoszczanin zanim trafi do zakładu karnego odpowie za posiadanie środków odurzających, za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Odpowie również za złamanie sądowego zakazu dotyczącego prowadzenia pojazdów i spowodowanie kolizji.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone