Zamknij
REKLAMA

"Remondis" radzi, jak pozbyć się bożonarodzeniowej choinki

11:05, 14.01.2020 | i
REKLAMA
Skomentuj

Jak pozbyć się bożonarodzeniowej choinki? Wystarczy postawić drzewko obok pojemnika na odpady biodegradowalne lub altany śmieciowej. Stamtąd, choinki zostaną zabrane do przetworzenia - informuje bydgoska firma "Remondis".

Bydgoska firma odbierająca odpady komunalne "Remondis" informuje, że odbiór choinek w zabudowie wielorodzinnej realizowany jest w terminach odbioru odpadów wielkogabarytowych oraz w terminach odbioru odpadów „Bio.” W zabudowie jednorodzinnej choinki są odbierane w terminach odbioru odpadów „Bio”, a w szczególnych wypadkach w terminach odbioru odpadów zmieszanych.

"Remondis" informuje też, jak zagospodaruje choinki pozostawione przy śmietnikowych altanach. - To odpady zielone, cenny materiał, który wykorzystany zostanie w kompostowni. Na wiosnę, w efekcie około 2-miesięcznego kilkufazowego procesu, choinki zamienią się w wartościowy środek poprawiający właściwości gleby, wykorzystywany w rolnictwie czy ogrodnictwie – informuje dr inż. Małgorzata Gotowska z firmy Remondis.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (6)

adaammmadaammm

6 0

Gdzie wyrzucać żwirek od kota? Bartodzieje SM Zjednoczeni, czy wyrzucać w workach? 19:42, 14.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


deathdeath

7 0

a kiedy będą kible na śmieci????? kasa pobierana od 1 stycznia a pojemników nadal nie ma czyli możemy nie płacić dopóki nie dostarczą kibli, nieprawdaż? ?!!!!! 09:40, 15.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GoścGośc

0 1

Ooooooooo Brawo XD REMONDIS!!!!!!!!!!!!!!!!! 13:57, 15.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GośćGość

1 0

Super ale ja zaproponował bym dodatkowy pojemnik było by bardziej kolorowo i z szacunkiem do choinki 🤣 14:07, 15.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone