Zamknij
REKLAMA

"Drzwi otwarte" na UTP, czyli dlaczego nie należy się bać matematyki

18:36, 22.01.2020 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Ryszard Wszołek/UTP

Na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym odbyły się dzisiaj "drzwi otwarte" adresowane do tegorocznych maturzystów zainteresowanych studiami na bydgoskiej uczelni.

Termowizja dla każdego, wiatrak holograficzny, roboty NAO, topnienie gwoździ czy zboża prymitywne i zioła to tylko niektóre z tematów warsztatów, które dzisiaj podczas "drzwi otwartych" na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym adresowane były do tegorocznych maturzystów jako zachęta do podjęcia studiów na uczelni.

Maturzyści mogli zapoznać się z ofertą dydaktyczną uczelni i spotkać z przedstawicielami wydziałów i jednostek uczelnianych.Wydarzenie rozpoczęło się od wykładu „Łatwiej, lepiej, skuteczniej – jak zdać maturę z matematyki”, który wygłosił Dariusz Kulma, nagrodzony tytułem Nauczyciela Roku 2008 w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez „Głos Nauczyciela” pod patronatem MEN. Maturzyści mogli dowiedzieć się nie tylko jak skutecznie przygotować się do egzaminu z matematyki, ale też jak radzić sobie z maturalnym stresem.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone