Zamknij
REKLAMA

Kolejny młody bydgoszczanin w areszcie za posiadanie narkotyków

11:47, 24.01.2020 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Policja

Bydgoscy policjanci zatrzymali mieszkańca Szwederowa, w mieszkaniu którego znaleźli blisko 2 kg różnych narkotyków. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, zwalczających przestępczość narkotykową, trop zaprowadził do jednego z mieszkańców Szwederowa, którego podejrzewali o zajmowanie się nar. Mundurowi namierzyli jego miejsce zamieszkania.

We wtorek (21 stycznia) rano pojechali pod ustalony adres. Zauważyli, jak podejrzewany  wychodzi z klatki schodowej bloku. Funkcjonariusze wylegitymowali go, a następnie razem z nim poszli do jego mieszkania.

W trakcie przeszukania pomieszczeń kryminalni znaleźli między innymi amfetaminę, metaamfetaminę, MDMA, marihuanę, 71 sztuk niebieskich tabletek oraz pieniądze. Zabezpieczyli blisko 2 kg narkotyków. 24-letni mężczyzna został zatrzymany i dowieziony do policyjnego aresztu.

24-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, a także ich udzielania. W czwartek (23 stycznia) policjanci doprowadzili podejrzanego do prokuratury. - Prokurator po jego przesłuchaniu postanowił wnioskować do sądu o jego tymczasowe aresztowanie. Sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy aresztował 24-latka na trzy miesiące - poinformował kom. Przemysław Słomski z Zespołu Prasowego  KWP w Bydgoszczy.

Tymczasowo aresztowanemu grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

Fot. Policja

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

SąsiadSąsiad

4 0

Rozprute mordy zazdrosne. Życze ci chlopaku szybkiego powrotu na wolność. Grube ryby mogą rzucać a nałe rybki powijają. Polska rzeczywistość skopiowana z Ameryki 08:23, 31.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone