Zamknij
REKLAMA

Dwumiesięczne bliźnięta z Okola zostały utopione przez matkę

11:41, 12.02.2020 | i
Skomentuj Fot. (jn)
REKLAMA

Wyniki przeprowadzonej sekcji zwłok pokazują, że dwumiesięczne bliźnięta znalezione martwe w poniedziałek w domu przy ul. Kanałowej zostały najprawdopodobniej utopione.  Podejrzana o to jest ich matka, aktualnie przebywająca w szpitalu psychiatrycznym w  Świeciu nad Wisłą.

W poniedziałek, 10 lutego, w mieszkaniu przy ul. Kanałowej znalezione zostały martwe dwumiesięczne bliźniaki. Ich matka w ciężkim stanie odwieziona została do szpitala. Wszystko wskazuje na to, że niemowlaki utopiła lecząca się psychiatrycznie matka, która po zabójstwie próbowała popełnić samobójstwo.

Wersję o zabójstwie dzieci potwierdziła dzisiaj rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Bydgoszczy Agnieszka Adamska-Okońska, która powiedziała reporterowi PAP, że sekcje zwłok wykazały, że najbardziej prawdopodobną przyczyną śmierci dwumiesięcznych bliźniąt było utopienie.

Przypomnijmy, że dzieci znajdowały się w mieszkaniu pod opieką 40-letniej matki, a o dramacie w mieszkaniu przy ul. Kanałowej zawiadomiła służby ratunkowe sąsiadka.

Matka chłopców najpierw znalazła się w szpitalu w Bydgoszczy. Jej stan zdrowia został w poniedziałek określony jako zagrażający życiu. Następnie przewieziona została do szpitala psychiatrycznego w Świeciu nad Wisłą.

40-letnia kobieta mieszkała razem z mężem, pięcioletnią córeczką i urodzonymi w grudniu 2019 roku chłopczykami. Ustalono też, że po porodzie zażywała leki związane z leczeniem depresji poporodowej. Mąż kobiety w poniedziałek od rana przebywał w pracy, a 5-letnia córeczka w przedszkolu.

(i)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

AnetiAneti

14 2

Tak bardzo obiecywali ze bedzie większa opieka kobiety po porodzie a tu sie nic nie znienilo wiele kobiet potrzebuje fachowej pomocy bo bliscy nie potrafia zrozumiec problemu 20:23, 12.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KobietaKobieta

9 2

Aborcja, eutanazja, narkotyki, LGBT, dewiacje seksualne, obyczajowy nihilizm, ateizm, lewackie tzw obyczaje = zachodni tryb życia, który próbuje się narzucić także Polsce jako standardy i wartości Unii Europejskiej!???! 07:50, 13.02.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

sąsiadkasąsiadka

1 3

zapomniałaś o kołtuństwie i katolicyzmie. 11:41, 13.02.2020


KobietaKobieta

2 0

kołtuństwo można dodać! Co do katolicyzmu, to chyba odwrotnie! Walka z korzeniami chrześcijańskimi i hellenistycznymi tradycjami w Unii Europejskiej to potwierdza!! 17:02, 13.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz